Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek rosszul a terhesvitami...

Lehetek rosszul a terhesvitamintól?

Figyelt kérdés
Feltűnt,hogy ha minden nap szedem a Femibiont, kikészül a gyomrom. Olyan érzésem van,mint mikor antibiotikumot szedek,mintha kipusztítaná a bélflórámat. Többször újrakeztem,de ha nem 2-3 naponta szedem hanem gyakrabban,akkor rosszul leszek. Vkinek hasonló tapasztalat?
2016. febr. 26. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
En se birtam.csak a Gravidat! :) Valts vitamint!
2016. febr. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én pont a Gravidától émelyegtem, az Elevit vált be. de amúgy ha gyomorfájásod van, az inkább azért szokott lenni mert a méh ahogy növekszik, nyomja a gyomort, ettől lehet gyomorégés is, engem is kínzott a 12. hét környékéig. Salvus víz jót tett. Ha kimondottan émelyegsz, az valószínűbb a terhesvitamintól.
2016. febr. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gravidától voltam rosszul de csak a terhesség végefele.
2016. febr. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3 félét próbáltam ki, mindegyiktől rosszul voltam, így nem kisérleteztem tovább, nem szedtem.
2016. febr. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A Gravidától hánytam; a Femibiontól semmi bajom.
2016. febr. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A feleségem mindegyiktől rosszul volt, úgyhogy egyik gyereknél se szedte.
2016. febr. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én az Elevittől voltam nagyon rosszul. A Gravidát szedtem semmi bajom nem volt tőle.
2016. febr. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!