Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetes kismamának milyen...

22 hetes kismamának milyen praktikus ajándékot vegyek?

Figyelt kérdés

2016. febr. 27. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Kismama felsőt,derékmelegìtőt. Vmi szépségàpolàsi cuccot,lehetőleg minél natúrabb kiadàsban. Pocakos naplót.

Vagy bàrmit,amit szeret,nem kell feltétlenül arra koncentràlni,hogy babàt vàr.

2016. febr. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Striák ellen krémet, bandázst, babaruhát
2016. febr. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
attól függ, milyen alkalom miatt akarod meglepni
2016. febr. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagy divat most a pocakcsengettyű, vagy hogyishìvjàk :)
2016. febr. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
jaj én most találtam egy nagyon aranyos dolgot, ami nem hétköznapi, és kézzel készített, az a neve, hogy XXL pelenkatartó, a Meskán láttam, és szerintem nagyon jó. Pelenkázótáskába lehet tenni, és minden egy helyen van. Egyedi is, praktikus is, és nagyon szépek. Gondolkodtam rajta, hogy készítek egy ilyet magamnak, mert most varrogatni szoktam a babának, de szerintem egyszerűbb lesz, ha megrendelem én is :) Remélem tudtam segíteni, 19 hetes kismami
2016. febr. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!