Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39-40 hetes kismamák ti, hogy...

39-40 hetes kismamák ti, hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Első babánkat várjuk és már nagyon izgulok. Március 5.-re vagyok ki írva.Eddig csak egyszer volt jóslóm a 37.héten azóta semmi. A szüléstől is egyre jobban félek ahogy közeleg és attól is,h nem fogom biztosra tudni mikor kell indulni.Várunk együtt? :)

2016. febr. 28. 02:35
 1/4 anonim ***** válasza:

márc. 7-én lesz a szülésem. Mi nagyon izgatottak vagyunk a férjemmel (még dolgozom, de már csak itthonról, már kezdem átadni a feladataimat másoknak)


Testileg az van, hogy a szülőcsatornában van a feje már, ezért alig tudok kimenni is már, mert fáj nagyon a csípőm és a hólyagom. Igazából várom a gyereket, de a terhesség alóli felszabadulást is.:))


A szüléstől (még) nem félek, velem lesz a férjem és a dokim, akiben megbízom és remélem, minden jól fog alakulni.


Kérdező, te testileg hogy vagy? És hol fogsz szülni? Én a Kútvölgyiben, és azt is nagyon várom, hogy milyen lesz ott, hogyan boldogulunk majd a férjemmel benn a pici ellátásával, a férjem tud-e majd aludni benn, én tudok-e majd aludni, a gyerek kedvel-e majd minket egyből:)


1. baba és valószínűleg egyetlen is, szóval egyszer van Budán...és ezért is félünk, hogy jó legyen.:)

2016. febr. 28. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ha nem titok miért nem lesz több babátok? Mi majd még szeretnénk egyet. Most kislányt várunk ha minden igaz,ti?

Nekem is van,h nagyon fáj a járás de ha már el indultam elég jól bírok,igaz akkor sem sokáig mert már nehéz a hasam. A 35.héten 2800grammra becsülték, kíváncsi vagyok mennyivel fog születni.

Nálunk is apás szülés lesz,el sem tudom képzelni, h a férjem nélkül csináljam végig. Neked vannak jóslóid? :)

2016. febr. 28. 12:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Most mondhatnám, hogy a korunk és a pénz miatt nem lesz több. de az igazi oka az, hogy nekem ez a terhesség dolog nem igazán megy, nem akarjuk újracsinálni.:)


kisfiút várunk, nálunk tuti, láttuk a kromoszómatérképét.

a miénket 270-re a 34. héten...:/ kíváncsi leszek, mi vár minket majd 7-én, az a 38. betöltött hét.:)


Nincsenek jóslóim, én még a 38. hetet kezdtem most, programcsászárom lesz. És nekünk is természetes volt, hogy apás szülés lesz. Sőt, igazából olyan kórházat is akartunk, ahol a férjem benn lehet végig a 3 nap alatt.


te hol szülsz majd? vannak jóslóid? milyen érzés?:)

2016. febr. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is úgy érzem, h nem nekem találták ki a terhességet pedig hála Istennek probléma mentes volt. Annyi volt vele a baj,h az első 12 hetet végig hánytam, meg most nehéz már a vége. Én Fehérgyarmaton fogok szülni, nincsenek jóslóim csak egyszer voltak a 37.héten. Én sima szülést szeretnék, és szeretném ha magától indulna el,és nem kellene indítani. Neked miért lesz program. császárod? :)
2016. febr. 28. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!