Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29-30 hetes kismamák hogy...

29-30 hetes kismamák hogy vagytok? Vásárolgattok már a babának?

Figyelt kérdés
2016. febr. 27. 17:16
 1/10 anonim ***** válasza:
33 hetes vagyok,de 30 hetesen mindent megvettünk,mert feküdnöm kell görcs és nyìló méhszàj miatt. Én ìgy vagyok nyugodt. Màr szàmolom vissza a napokat 😁
2016. febr. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én már táppénzen vagyok szóval ebből állnak a napjaim :D
2016. febr. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37 hetes vagyok, 25 hetesen megvettük a bútorokat meg a nagyobb dolgokat. Aztán a 31-32. héten minden más apróságot. Tök jó ötlet volt, mert 2 hete a munkát is abba kellett hagynom, meg hát úgy mindent, mert a magzat szerintem késsel vágja a húgyhólyagomat (valószínűleg ez nincs így, de így érzem:D).
2016. febr. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
32 hetes vagyok, már majdnem minden megvan, ruhák, babakocsi, bútor, babaszoba berendezve, ruhák kimosva, kivasalva, elpakolva, még a korházi csomagom is össze van pakolva. 1-2 apróság hiányzik még. Lehet ráértem volna még, de így nyugodtabb vagyok, jobban alszom mióta minden megvan.
2016. febr. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nekem nem sok mindent kell vennem, mert második baba és azonos neműek. A mosással vasalással, összepakolással még sehogyse állok. De én is elkezdem, nehogy korábban jöjjön a kistesó.
2016. febr. 27. 18:17
 6/10 anonim ***** válasza:
27 hetes vagyok, 2. babával. Mi pont költözünk, nagyon remélem, hogy jövő hét végén már ott alszunk, utána kezdhetem el a pakolást(mi cucccaink+az első gyermek), azt követően a kistesó holmijait kimosni, kivasalni, megvenni, közben megszokni az új várost, új oviba beszoktatni stb. Úgy érzem kifutok az időből.
2016. febr. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem is második baba. Mostanra mindent előtúrtam a pincéből kb. 7-9 hós korig összeszedtem rucikat nagyjából. Az elejére minden megvan, kimosva, elrakva. Pelenkázókat összeszerelte a férjem, bölcső is összerakva. Megvettem a cuccokat is a kórházba, már csak a táskába kell majd kiszortírozni. Egy-két napozót majd szeretnék még neki nyárra, de az ráér. Babajátékokat mosom át, fertőtlenítem és dobozolom neki. Babakocsit kiegészítettem, ami hiányzott hozzá (ezt később vettük és nem volt hozzà való babahordozó, bázistalp az autóba). Egy pólyát szereztem még épp be. Úgy érzem nagyon jól állok. De muszáj is, mert folyton sok a dolog és a férjem is rengeteget van távol, nyugodtabb vagyok, hogy tudom minden rendben bármi történik tudjuk fogadni a picit.

Többiek, mennyi lesz a gyerekek között? Nekünk 3 és fél év.

2016. febr. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

6-os vagyok, nálunk 3 év 10 hónap! :)

Ja, közben már nálunk is áll a kiságy+ pelenkázó! :)

2016. febr. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Én a héten töltöm a 29 hetet.

Nekünk már a babakocsi megvan ( igaz kaptuk ), éppen festjük a házat, baba szoba kifestve :D ruhákat még nem vettünk, de nemsokára elkezdjük. Kiságyat a napokba szerezzük be, anyu megveszi a fürdetőkádat. :D

Úgyhogy mi még így állunk :D

2016. febr. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nálunk 2 év 7 hónap lesz a korkülönbség :)
2016. febr. 29. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!