Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt fel szedtem...

Terhesség alatt fel szedtem pár kilót, lábam hasam stírás, hogyan tudnám el tüntetni?

Figyelt kérdés
2016. febr. 28. 21:27
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Babaolaj, pár kérdéssel lentebb, már feltette ezt a kérdést valaki.

Én Johnsonos babaolajat használok, eltünteti.

2016. febr. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
De jó Neked 1-es én 17 kg-t fogytam szülés óta vékonyabb vagyok mint előtte, a stírákat már mindennel kentem és nekem semmi nem tünteti el.a kicsit halányodtak és ennyi :(.
2016. febr. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Pedig több terhes lány is mondta nekem, hogy ez az olaj eltüntette nekik is. próba, szerencse:)

bár lehet, hogy genetika, vagy ilyesmi :/

2016. febr. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet eltüntetni.
2016. febr. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én nagyon durván bestriásodtam 11 éve az elsò terhességemnél. Annyira, hogy szülés után nem csíkok, hanem alhastól a köldököm felett 10 centiig tiszta ránc lett a bőröm, hasplasztikám volt.Viszont a fenéken és combon nem tüntette el semmi a csíkokat,csak halványodtak idővel. A stria ugye valójában sérült szövet. Elszakad belülről és bevérzik. Ezért nem tud egy krém se csodát tenni. Ezek hegek, sajnos.
2016. febr. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A striákat semmi nem tünteti el véglegesen. Úgy jönnek létre, h a bőr csak nyúlik-nyúlik a hízástól/terhességtől, a végletekig nyúlik, közben a kötőszövet szakad, sérül, bevérzik. Idővel halványodik, de a régi sose lesz.
2016. febr. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Na ezért csodálkozom, hogy az 1-esnek hogy tüntette el a babaolaj.... :O.. nem akarlak elkeseríteni kérdező, de jó lenne ha ilyen egyszerű lenne.. :(
2016. febr. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A második babánkkal vagyok várandós, én csipkebogyó olajat használtam az első terhességem alatt egész végig, valamivel több, mint négy kilóval született a kisfiam és semmi nyoma nem maradt. Ugyanezt használom most is, és nincs gond a bőrömmel. :)

De ami nekem bevált, sajnos nincs garancia, hogy másnak is beválik.

2016. febr. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nem kentem semmit, csak mikor eszembe jutott, egy zselé állagú Garnier testápolót használtam. Azt is csak az elsó 12 hétben, utána nyár jött, meleg volt, nem esett jól a kenegetés. Most mondhatnám, h na ez aztán a tuti termék, mivel nekem még csak egy kis halványka csíkom sem lett sehol, pedig 18 kilót híztam. De az igazság az, h ez nem attól függ, mit kensz és mennyit, hanem attól, hogy hajlamos vagy-e a striákra. Aki hajlamos, az már egy pici hízástól is szerteszét reped, aki meg nem, az nem. Jah és nemcsak h nem csíkosodtam, de a bőröm is napok alatt visszaugrott a helyére a szülés után, mint a gumi.
2016. febr. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!