Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap megyek cukorterheléses...

Holnap megyek cukorterheléses vizsgálatra 24 hetes leszek. Azt tudom hogy nem szabad enni, inni előtte. Reggel megyek már 7-8-ra. Én még hajnal 3-kor szoktam enni. Akkor még lehet? Vagy meddig ehetek?

Figyelt kérdés
2016. febr. 28. 23:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, csak este ehettél volna.
2016. febr. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
amilor éhgyomorra megyunk valahova sajnos az elözö nap éjfél a hatàr vonal. azutan semmit... Aposom pl direkt felkel és jol bekajàl ha megy valahova... én meg tuti nem kelek fel ezért...viszont csalok mert egy üres kàvét muszaly innom különben az odaut alatt összeesek. alacsony a vérnyomasom orvosi engedéllyel ihatok napi 2 kàvét. azt mondtak inkabb ez mint gyogyszerek...
2016. febr. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor este 9-kor lehetne utoljara enni...
2016. febr. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet.
2016. febr. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták, min. 10 órának kell eltelnie az utolsó evés és vérvétel között. Szóval igen, este 9 után már semmit nem lehetett volna.
2016. febr. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk mindig elmondják, hogy este hat után már ne együnk, max. egy joghurtot, ha nagyon éhes vagyok... Viszont a vérvételt végző hölgy mindig megemlíti, hogy inni szabad egy keveset, az nem baj.
2016. febr. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!