Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Változhat-e a méhlepény...

Változhat-e a méhlepény tapadási helye? Olyat már halottam, hogy améh növekedésével feljebb, vagy lejjebb kerül, de olyat még nem, hogy hátulról előre vándorol.

Figyelt kérdés
A 18 hetes genetikai ultrahangon 4D ultrahangon voltunk, azt írták, hogy a lepény a hátsó falon tapad. 20. héten voltam nőgyógyászomnál, ott is azt írták a leletemre, hogy a lepény a hátsó falon tapad. Most a 30.héten ismét voltam a 4D rendelőben, ahol azt írták a lepény a mellső falon tapad. Ez lehetséges, vagy csak elírás lehet?
2016. febr. 29. 09:11
 1/9 anonim ***** válasza:
A 4D babamozi volt vagy csak egy jobb minőségű uh? mert nekem a Maternityn, rendes diagnosztikai uh-n teljesen más dolgokat mondtak, mint aztán a babamozin. Pl. a Maternityn 2-es volt a lepényem, a babamozin 0-s...
2016. febr. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A 4D ultrahang center volt a IX. kerületi SZTK-ban.
2016. febr. 29. 09:25
 3/9 A kérdező kommentje:
Illetve az a furcsa,hogy a 18 heti 4D ultrahangon és a 20. heti szülész nőgyógyászom által készített ultrahangon szinte minden megegyezett, presze a baba méretei nőttek, de a lepény ugyanúgy hátul volt, most meg a 30.heti 4d ultrahangon a lepény mellső tapadását írták. Sajnos nem tudtam megkérdezni,miért van ez, mert hazafele menet vettem észre.
2016. febr. 29. 09:28
 4/9 anonim ***** válasza:
Inkább elírás, a lepény nem vándorol, pláne ilyen mértékben. A 12. héten kialakul és ott fejlődik tovább, ahol elkezdte a kialakulását.
2016. febr. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is úgy gondolm, hogyhaegyszer megtapadt az már ott is marad.
2016. febr. 29. 10:41
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is hátsó fali volt a lepény, az utolsó, 38. heti UH-n viszont azt írták, hogy a lepény a fundusban tapad. Kérdeztem dokimat és azt mondta, hogy ez lehetséges. Mondjuk azt nem tudom, hogy a hátsó falról el tud e vándorolni a mellső falra, de nekem a hátsó fali lepény utolsó hetekben a fundusba került.
2016. febr. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem a 26. hétig hátsó fali volt a méhlepény. Akkor elkezdtem nagyon vérezni, a kórházban pedig kiderült, hogy a lepény a méhszájon tapad. A dokim azt mondta, hogy levált és a méhszájon visszatapadt.
2016. febr. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem a 12 hetes uh-n mellső fali lepényt írtak, a 20 hetesen és később pedig már hátsó falit! Nem tudom hogyan lehetséges, de hugomnak ugyanígy volt.
2016. febr. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem sokáig a méhszájon volt, de mondta a doki, hogy majd feljebb megy. Ment is, most már hátsó fali szerencsére, így nem kell császár :)
2016. febr. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!