Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a lepény a mellső falon...

Ha a lepény a mellső falon van és fedi a méhszájat, valóban minimális az esélye hogy feljebb kerüljön?

Figyelt kérdés

12+5 hetes vagyok és a lepény fedi a méhszájat.

Tudom hogy veszélyes,mert 10 hetesen véreztem is,bár akkor még nemtudták hogy ezért.

Azóta,lassan 3 hete barna folyásom van hol több,hol kevesebb.

Az orvos azt mondta még pár hónapig rémisztgetni fog ez a folyás :(

Azt is mondta még feljebb kerülhet,legyek optimista.

Bevallom aggódom,mert több netes oldalon olvastam hogy ennél a fajtánál ritkán kerül feljebb.

Nem a császártól félek,hanem attól hogy nehogy megint bevérezzek.

Nagyon sokat fekszek,napi 1-2 óra amit nem ágyban töltök,de akkor sem csinálok semmi megerőltetőt.

Napi 3x2 magne b6- ot szedek.

De még igy is néha feszülget a hasam.


Tapasztalatok érdekelnek,olyan nőktől akik szintén ezzel a problémával küzdöttek/küzdenek.


Irjatok légyszi.

Előre is köszönöm.



2014. okt. 28. 08:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen volt, nem került feljebb, de szerintem az esetek túlnyomó részében feljebb kerül. Magne b6-ot szedtem sokáig, majd áttértem a magnerot-ra. Az sokkal több magnéziumot tartalmaz. Aztán hasmenést okozott és vissza kellett térnem a magne b6-ra. Esetleg próbáld meg a magnerotot.
2014. okt. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem sem volt a lepény jó helyen, de csak elérte a méhszájat, volt ezzel is bevérzésem, de hétről hétre feljebb került. Két gyereket szültem ilyen terhességgel. Saját tapasztalatom az, hogy a fizikai kímélet mellett a lelki nyugalom is nagyon fontos, én mind a kétszer akkor véreztem be, amikor idegesebb, feszültebb voltam.

Ezért szedd a Magne B6-ot, igyál citromfű teát, élvezd a terhességed, lazíts, már amennyire lehet ezt mondani.

Nálad is biztos feljebb fog kerülni a lepény, ahogy a méhfal tágul, de a te esetedben valószínű, hogy végig nagyon vigyázni kell magadra, mert a lepény vége végig ott lesz a méhszájnál. Az én esetemben olyan 24 hét körül múlt el a veszély, akkorra tágult a méhfal annyit, hogy a lepény megfelelő távolságra volt a méhszájtól.

Remélem tudtam valamit segíteni, vigyázz magadra, és vedd úgy hogy hétről hétre egyre kisebb a rizikó.

2014. okt. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is mellső falon tapadt és fedte a méhszájat. Én szerencsére nem véreztem. Következő uh-on már csak részben fedte, aztán érintette, majd egyáltalán nem érte. Szépen lassan "elcsúszott" a méhszájról. Az a tapasztalatom, hogy nem érdemes ilyenkor a neten olvasgatni, mert mindig a rémtörténetek jönnek először! :) Pihenj sokat, ahogy eddig és bízz benne, hogy nem lesz baj! :)

Jó egészséget kívánok!

2014. okt. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek,hogy irtatok.


Megprobálok optimista lenni és talán tényleg nem kéne annyit olvasgatnom.

Már a párom is azt mondta hogy elveszi

tőlem a telefont,mert csak stresszelem magam.

2014. okt. 28. 10:16
 5/6 anonim ***** válasza:

2-es válaszoló vagyok. Az első terhességemnél mikor kiderült, hogy a lepény rossz helyen tapadt, én is rákerestem és mindent összeolvastam, minden rosszat beképzeltem olyanokat olvastam össze, hogy arról jobb nem is tudni. Az józanított ki, hogy az orvosom nem riogatott semmivel, nem kellett kórházban feküdnöm, de betartottam, amit javasolt, én még dolgoztam is így-nem fizikai munkát- mert őszerinte az sem jó, ha a kismama fekszik egész nap, mert túlaggódja magát, sok terhességet végigvisznek így.

Nekem mindkét terhességem ilyen volt, és végül simán szültem, a másodikat még túl is hordtam, úgyhogy én ezzel biztatnálak, csak pozitívan, a neten inkább teljesen más semleges dologról olvass, ami elvonja a fogyelmedet, kikapcsolódsz, pihensz, a baba meg közben szépen fejlődik, és meglátod minden teljesen rendben lesz veletek is!

Minden jót!

2014. okt. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon jól esett amit írtál.

Köszönöm.


Csak pozitiv gondolataim lesznek mostmár :)

Nem akarom hogy a babám úgy érezze,hogy szomorú vagyok.

Tudom hogy meg fog oldódni ez is,mint mindig minden az életben.

Ez a baba élni akar,hiszen még nagyobb is a koránál :)

2014. okt. 28. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!