Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hét- nulla has. Jól van ez...

15 hét- nulla has. Jól van ez így?

Figyelt kérdés
Semmi hízás,semmi has. Nem kéne már nőnie?:(
2016. febr. 29. 10:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Ne aggódj,meg fog nőni!

Alkati kérdés

2016. febr. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem. Kb 20. heten fog a koldokodig erni a meh teteje. Ha jol tart a hasizmod, akkor meg lehet, hogy akkor sem fog.

Nekem meg masodik gyerekkel sem igazan latszott felidosen, hozni is csak masfl kilot hiztam addigra, pedig nagyon vekony voltam teherbeeseskor. De edzettem is rendesen elotte, igy vegulis eros volt a hasizmom es keson kezdett latszani, hogy terhes vagyok.

Nah, a 3. terhessegemkor epp ellenkezoleg. Volt egy mutetem egy evvel azelott, nem igazan tertem vissza a rendes edzeshez, csak futni jartam. Ugyanugy vekony voltam, csak epp egyaltalan nem izmos es kb 8 hetesen a puffadas is mar ugy meglatszott rajtam, mint az elozo ket terhesseg felidosen.


Szoval ez nagyban a testedtol fugg es teljesen normalis.

2016. febr. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor lehet h azért mert nagyon izmos a hasam. Sokat edzettem terhesség előtt 1 évig. De a terhesség óta viszont egy nagyobb lépcsőn nem tudok felmenni megállás nélkül,pedig előtte 20km futás meg se kottyant:D
2016. febr. 29. 10:48
 4/9 anonim ***** válasza:

Akkor amiatt.

Szerintem ennek orulj, nem baj ez, hanem szerencse.

Nekem igy is normal meretu gyerekeim lettek (3,7 es 3,1) kg, viszont vegig teljesen kenyelmesen megfertem a hasamtol, termeszetesen igy is latszott, hogy kismama vagyok. Viszont szules utan szinte alig maradt hasam, inkabb csak a bornek kellett visszahuzodnia (igaz, az nem lett olyan, mint gyerekek elott), de pocakom nem maradt.

2016. febr. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk én hízni akarok jóó sokat. Remélem beindul.
2016. febr. 29. 11:03
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia. En 14hetes vagyok es semmi . Ismerősöm 15hetes es akkora hasa 😱...

Es ráadásul nagyon vekony. Mondjuk en is az vagyok,de o?

Mindenki mas. Ne aggódj nőni fog a picurkad! :)

2016. febr. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Rajtam még a szülés előtt se látszott.
2016. febr. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
19 hetesen, 2. baba semmi pocak +1kg. Alkati kérdés,én pl magas vagyok széles a csípőm van helye.
2016. febr. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

első 26 ! hetesen kezdett làtszani .42.hétbe lépve született akkor kb olyan volt a hasam mint màsnak 7 hosan. Màsodik baba most 17 hetes mar latszik. mint az elsö kb 30 hetesen.pedig nem hiztam most se.

Makk egészséges 3.6 kgos baba volt az elsö. most a masodik kicsit kissebb egyenlöre mint az elsö volt ilyenkor.

2016. febr. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!