Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Néha azt érzem, hogy én nem...

Néha azt érzem, hogy én nem akarok terhes lenni, miért?

Figyelt kérdés
Pedig mindig ez volt a vágyam hogy anya legyek. De ha rágondolok a babámra aki a pocakba van, egyből elsírom magam hogy hogy gondolhatok ilyet, pedig akartuk őt. Más is volt így? Miért van ez? El fog múlni? 28hkm
2016. febr. 29. 13:41
 1/9 anonim ***** válasza:
El fog múlni. Dolgoznak a hormonok. Ilyenkor az ember minden örömöt, kétséget, félelmet intenzívebben él meg.
2016. febr. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Megijedtél valamitől?

Vàltozott az életkörülményetek?

Olvastàl valami ijesztőt?

Nem tudom igazàból nekem ez fura.Én nagyon vàrtam elsőnél is.Mosolyogva tapogattama pocakom és sose voltak kétségeim.


Te tudod vàltozott-e valami?

2016. febr. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is ugyanígy vagyok. Tegnap nagyon nem akartam, de inkább csak a félelem, hogy nem tudom mi lesz, annyira új lesz. De nagyon szeretem és nagyon várom őt.

25hkm

2016. febr. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem, semmi nem változott, mindig ha mozog fülig ér a szám és
2016. febr. 29. 13:57
 5/9 A kérdező kommentje:

örülök neki, szeretem imadom és alig várom hogy itt legyen mellettem, de néha azt érzem hogy nem akarok terhesnek lenni de ez egy 10-15 percig tart aztán megmozdul és elgondolkodok, hogy hogy gondolhatok ilyet.

Lehet túlaggódom? Félek hogy nem leszek jó anya stb.

Pedig a szüléstől sem félek.

Remélem elmúlik.

2016. febr. 29. 13:59
 6/9 anonim ***** válasza:

Nagyon jó anya leszel.:)

Igen.Túlaggódod.Ha semmi sem vàltozott valóban túl leszel rajta.Minden rendben lesz meglàtod és ha megszületik és a kezedben tartod elfelejted a bizonytslansàgot.

Ne kételkedj magafban

2016. febr. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem terhes akarok lenni, hanem anyuka. A kettő nem ugyanaz.:) Mint ahogyan nem phd-s akartam lenni, hanem doktorit akartam.:) De, tudod hogy mondják: it's not about the destination, it's about the journey.


természetes, hogy én is érzek így. felsorolok pár esetet, amiken a hormonok sem segítettek sokat. Azt gondolom, nálad is ez okozhatja a bajt!


-mikor emiatt nem kötöttek velem új szerződést a munkahelyemen

-mikor az amniocentézisre és az eredményére vártunk, 4 hétig

-mikor bezáródtam a lakásba úgy egy hete, mert a hólyagom és a combhajlatom iszonyatosan fájnak az öklei és a teher alatt

-mikor látom, hogy a férjem gyakorlatilag házvezetőnő lett, mert én tehetetlen vagyok már


de aztán:

-megmozdul és annyira cukorfalat a mozgása:)

-a férjem izgatottan pakol a kórházi napjaira, és kérdezgeti, jó lesz-e neki ez az ing, ha bejön a család:)

-a légzésfigyelő beállításával bénázunk és sokat nevetünk együtt

-a naptárat megnézem, és látom, hogy jövő héten már igazán hárman leszünk:)


38hkm

2016. febr. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem mertem feltenni a kérdést de a napokban ugyanezt kezdtem érezni.És iszonyat büntudatom van emiatt hiszen nagyon akartam és imádom már most mégis rosszul élem meg.Boldogtalan vagyok,de ha megyünk uh-ra már izgulok milyen hogy fejlődik minden ok legyen..Nem tudom miért van ez.Borzalmas így... ;(
2016. febr. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Semmi baj, normális érzés ez. Nekem semmi "kapcsolatom" nem volt a gyerekkel, amíg a pocakomban volt, hiába mondták, hogy énekelni kell, meg beszélni kell hozzá, nem ment. Amikor megszületett, akkor sem jártam a fellegekben. Kb. 4 hónapos volt, mikor éreztem, hogy kezdem szeretni. Össze kellett szoknunk, megismerni egymást. Most mindjárt 2 éves, és imádom :)
2016. febr. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!