Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon feltűnöen látszik,...

Nagyon feltűnöen látszik, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Na szóval. 15 éves lány vagyok, 5 hónapos terhes. Csak a családom és a barátom tudja, hogy terhes vagyok. Egyre nagyobb a pocakom, próbálok bö ruhakat hordani, hogy ne latszodjon.

Tesibol fel vagyok mentve, de egyre feltunobb a pocim.

Par napja egy osztalytarsam mondta, hogy ugy nezek ki, mint egy terhes. Mondtam, hogy csak meghiztam.

Szerintetek nagyon feltuno?

[link]

julius 1.-ere vagyok kiirva, akkor fogok szulni.

3 honap van a sulibol, gondoltam, kibirom es majd szeptembertol ujra suliba fogok jarni. De tul nagy lesz a hasam:(

Mit csinaljak?



2016. febr. 29. 14:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
eleg morbid a kerdes, ha ez igaz.most meg nem annyira feltuno, de elhiheted, hogy nem tudod titokban tartani juniusig...ugyanis a hatodik honaptol rohamosan no a hasad. jobb ha erre felkeszulsz. babaddal mi lesz? orokbe adod?
2016. febr. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Egy felnőtt észreveszi sztem, hogy várandós vagy, egy tini lehet, hogy elhiszi, hogy csak híztál.
2016. febr. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Olyan, mintha jól kidugtad volna a hasad.
2016. febr. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Még nem látszik annyira
2016. febr. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Már látszik, és csak egyre jobban fog látszani. Kissé valószínűtlen, hogy június 15-ig be tudsz járni, az még inkább, hogy addig senkinek ne tűnne fel.
2016. febr. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
1 hónap és mindenkinek nyilvánvaló lesz.
2016. febr. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Most fog még megugrani a pocaknövekedés, kizárt, hogy el tudd titkolni.
2016. febr. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Hamarosan nagyon fog látszani és nem tudod majd titkolni. De nem ez a lényeg itt hanem amit utána olvastam. Szeptembertől újra suli??? Örökbe adod? Vagy a nagyszülőknek szülöd a babát?
2016. febr. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Hát a végèn már nagyon sokat és gyorsan fog női. Én sem akartam reklámozni, mert nagyon hülye helyzetben jött a baba, és sokan csak mostanában vettèk észre, pedig nagy baba lesz és már csak 2 hét van vissza.
2016. febr. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés kamu.
2016. febr. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!