Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha valaki gólyás borítóképet...

Ha valaki gólyás borítóképet tesz ki facebookra, az terhes?

Figyelt kérdés
Lehet ez egy módja a várandósság "közlésének"? Egyik ismerősöm 30 éves, komoly kapcsolata van, elméletben lehetséges a dolog. Lehet, hogy ezért rakta ki a gólyát?
2016. febr. 28. 23:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nem, az gólyás.
2016. febr. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hát nem biztos.. lehet. hogy a tavaszt várja, amikor megérkeznek a gólyák, fecskék.

Többnyire az terhes, aki gyereket vár.

2016. febr. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen, több mint valószínű. Mi másért rakna ki egy gólyát.
2016. febr. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

attol függ melyik irànyba szàll az a golya!

:D lehet igen de kérdezz rà privàtban hogy a kép azt jelenti e hogy babàtvàr lehet e gratulàlni...

2016. febr. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hú basszus bepisilek a nevetéstől, ez aranyos volt kedves kérdező és válaszolók. Rég nevettem ilyen jót, köszönöm. 39hkm :D
2016. febr. 29. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát kérdező, kombinálni azt tudsz!

Okulásul leírok egy aranyos sztorit, amely velem történt meg kb. 7-8 éve.

Legjobb barátnőm kiküldetésben járt Hollandiában, és hozott nekem egy aranyos képeslapot emlékbe. A képeslap egy festmény alapján készült: kis városka, forgalmas utcával, sok emberrel, és az egyik ház tetején hatalmas gólyafészek, benne gólya pár ( a városnak, ahol a barátnőm járt, a jelképe a gólya madár volt).

Otthon letettem a képeslapot a szekrényre és megfeledkeztem róla. Másnap jön a férjem halálra vált arccal és kérdezi: "Mondd, nem szeretnél mondani nekem valamit?!" nem értettem a kérdést, néztem rá nagy szemekkel.

Kiderült, megtalálta a képeslapot, és nem tudta, hogy én azt a barátnőmtől kaptam. Azt hitte, neki tettem ki a szekrényre, és meglátta rajta a gólyákat. :-D :-D

Hát, némi magyarázkodásomba telt, hogy nem, még nincs pozitív teszt, és nem vagyok terhes!:-D


Szóval, a tanulság: Inkább kérdezd meg, miért tette ki a barátnőd a képet, mielőtt nekiállsz elméletet (és legfőképp) pletykát gyártani. Lehet, hogy csak megtetszett neki az a kép,azért van kint...

2016. febr. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát ez jó. :)

Ha valaki szeretné megosztani a világgal a terhességet általában UH képet tesz ki nem gólyát. :)

Kérdezz rá nyugodtan max mosolyog egy jót.

2016. febr. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Utolsó, el vagy tévedve, én pl. ki nem raknék soha uh-fotót, nem is raktam, nekem nem fér bele, akkor ennyi erővel ki lehetne rakni a kórházi laborleletet vagy a pisimintát gyógyszeresüvegben lefotózva mellette nagy szmájlival, h bizony, benne van a ám a hcg. :/
2016. febr. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Válaszolni nem tudok, de nagyon jókat nevettem :D :D :D

6-os gondolom a férjed is mikor elmagyaráztad neki :D :D

2016. febr. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kedves 8as. 7es ezt írta "Ha valaki szeretné megosztani a világgal..." ergo nem azt hogy MINDENKI megosztja. Ne kapd fel rögtön a vizet....
2016. febr. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!