Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Honnan tudhatom hogy a hasam...

Honnan tudhatom hogy a hasam nagysâga puffadás vagy a babóca miatt ekkora?

Figyelt kérdés
Szépen làtszik 10. hét.
2016. febr. 29. 15:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]

A pocakod nagyságától is függ,hogy mekkora,mert ha látványosan nagy akkor inkább puffadás.

2016. febr. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A puffadt has altalaban reggel lapos míg a terhespocak reggel is latszik.

10 hetesen általában puffadás, ilyenkor még elég pici a méh. Az embrió ülőmagassága kb 3 centi körül van.

2016. febr. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Huh, nekem is nagy volt már a pocakom a 10. héten. Itt mindenki azt írja, puffadás, akik pedig "élőben" ismernek, azok szép terhes pocit láttak. Igazság szerint a 10. heti méretem megmaradt mostanra, a 17-18. hétre is.


Azt az egyet érzem különbségnek, hogy keményebbnek tűnik most a pocim, mint a 10. hét körül, illetve fentebb, közvetlen mell alatt is elkezdtem rendesebben gömbölyödni.

2016. febr. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
10. hét puffadás,has 24 hét környékén kezd kismamás lenni. ilyenkor a baba pici.
2016. febr. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nem csak itt írja azt mindenki, hogy az nem terheshas, hanem puffadás és/vagy hízás, hanem a biológiatanárok is egyetértenek a kérdésben:)sőt, még az orvosok is. a méh ilyenkor még nem emelkedhet ki.


onnan tudhatod, hogy mikor lesz már ténylegesen a méhed, hogy megkérdezed az orvost, mikor emelkedik ki a méh, hogy láthatóvá váljon.:)

2016. febr. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az alhas vérbőségéről is mesélhet a biológia tanár :)

Egyébként alapvetően igazatok van, de amikor panaszkodtam a dokinak 10 hetesen, hogy rendesen látszik a dolog (reggel is, 54 kilóval!) közölte, hogy mivel második terhesség, a méhem formája sem tipikus, és baromi keskeny a medencém, ne számítsak másra...

2016. febr. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!