Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is sok új anyajegye...

Másnak is sok új anyajegye lett terhessé alatt?

Figyelt kérdés
Nekem több mint 30 új van. Normális ez?
2016. febr. 29. 23:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem csak kiemelkedtek a meglévők. Sajnos rengeteg van rajtam, a terhesség végére a 70%-uk kiemelkedett. Holnap kezdem leszedetni őket. Mivel szoptatok, csak apránként lehet. Így is egy vagyon lesz. Több, mint 20 db-ról van szó.
2016. febr. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen lógó szemölcsöm lett RENGETEG nem is számolgatom, mert szerintem minimum vagy 50 db.. Én is most megyek majd leszedetni, már nem szoptatok, szoptatás alatt nekem nem szedték le.
2016. febr. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Húú, nekem "csak" 2 új lett, és még ezektől is ki voltam bukva, de akkor inkább hallgatok :)
2016. márc. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem terhesség előtt is sok volt, kiállók és nagyok. Főleg a hátamon. Utálom!!! Strandra se nagyon járok mert nagyon szégyellem. :( Most még nagyobbak. 8 hónapja szültem. Mi a menete az eltávolításuknak? Valaki segítene ebben?
2016. márc. 1. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

igen, nekem is kiemelkedett néhány. sajnos nagy a hasam, és van rajta egy nagyobb karfiolanyajegy és egy pici másik, ezek nagyobbak lettek. Én is le fogom őket szedetni.


Még ha ez lenne a legnagyobb probléma a testemmel a szülés után...most a hasamat elnézve...nem ez lesz:D


38hkm

2016. márc. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem a mellemen lett egy csomó apróbb, de azok nagy része le is száradt a szülés után.


A meglévők sajnos nekem is nőttek, ha már nem szoptatok, én is mehetek leszedetni őket. :( Azért jó olvasni, hogy mással is ez volt, ezek szerint normálisnak mondható a dolog.

2016. márc. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!