Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek epepangása volt a...

Akinek epepangása volt a terhessé alatt, mikor szültetek? Indították, vagy magától indult? Császár vagy sima szülés volt?

Figyelt kérdés
2013. jún. 24. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

35 hetesen kezdődött, onnantól kórház (2naponta vérvétel, ultrahang, naponta NST), 38. héten programcsászár.

Egy másik lány is volt az osztályon, neki indították ugyanilyen idősen és sima szülés lett, mert nyitva volt már valamennyire.

Sok helyen egyébként nem szoktak adni rá semmit (nekem sem adtak, még diétán sem voltam), de ki lehet próbálni az Ursofalk nevű gyógyszert, több fórumon olvastam, hogy hatásos, segíti az epesavak ürülését. Nőgyógyász mellett érdemes gasztroenterológussal is beszélni a témában.

2013. jún. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jaj, remélem engem nem akarnak majd befektetni... Van itthon egy másfél évesem. Inkább bemegyek naponta vizsgálatra.

36 hetet már betöltöttem, holnap megyek vérvételre, akkor derül ki, hogy valóban epepangás e.

2013. jún. 24. 13:42
 3/3 anonim ***** válasza:
35 hetesen császároztak, de pre-eklampsiám is volt, szóval muszáj volt befejezni a terhességet.
2013. jún. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!