Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baba első mozgása görccsel...

Baba első mozgása görccsel összetéveszthető?

Figyelt kérdés
Nem tudom,mit kéne érezni. Érzek valami szúrkálást,nem folyamatosab,de nem az a buborék meg pillangó érzés amit sokan írnak. Kis görcs, vagy szurkálás, nem tudom,hogy írjam le.nem fájdalnas,csak úgy van. Ti honnan tudjátok,hogy tutira a baba az? És honnan lehet tudni,hogy nincs vmi baj? Menjek orvoshoz?
2016. márc. 1. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:

nem tudtam biztosra, hogy a magzatot érzem. csak amikor már kívülről is éreztük őt. amíg nem rúgott, ütött olyan erőseket, addig pukkanásokat éreztem belül. (kb. a 19. héttől)


38hkm

2016. márc. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Még csak nem is hasonlít a görcshöz, tehát nem téveszthető vele össze.

Ez más jellegű. Olyan, mint amit leírtál először, hogy sokan írják. Ha te ezeket nem érzed, akkor még nem a babádat érzed.

2016. márc. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem görcsre nem hasonlìt semmiképp. A rugdosàs az a buborékolàs,pillangó rezgő érzés, ha feszìt,akkor pedig izomlàzszerű érzés(vagy hasonló,mint mielőtt begörcsöl a làbad,az a görcs előtti feszìtő furcsa érzés) a hasad valamelyik oldalàn, ahol picit keményebbnek is érzed a pocidat.
2016. márc. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Még én is tanácstalan vagyok, hogy a babát éreztem-e, de ha igen, akkor tényleg pukkanás szerű. Nem is lehet igazán megfogalmazni.

Egyik nap nagyon felhúztam magam, elhagytam a pénztárcám, rövid ideig, max 20 perc, de szinte kiment a fejemből a vér, azt hittem elájulok, de azonnal gondolkodnom kellett, hogy mi is a további teendő, éreztem, hogy adrenalin önti el a testem, végül megkerült a pénztárca. 20 perc múlva békésen ültem már és olvastam, mikor éreztem, hogy valami fura megmagyarázhatatlan érzés van az alhasamban. Elkezdtem nagyon figyelni, és mivel hasonlót soha nem éreztem, arra jutottam, hogy az adrenalin felébresztette a babát és mozgékony lett tőle. Ezt érezhettem. Azóta nincs semmi hasonló, de akinek elmeséltem, mint azt mondta, szerinte Őt érezhettem. :)

15 hetes vagyok.

2016. márc. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!