Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen használhatok tetran...

Terhesen használhatok tetran kenőcsöt benőtt körömre?

Figyelt kérdés
2016. márc. 1. 17:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. márc. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
18%

Én nem használnám. A betegtájékoztató sem egyértelmű.

Betegtájékoztató ezt írja:

Terhesség és szoptatás

Ha Ön terhes vagy szoptat, az oxitetraciklin (hatóanyag) alkalmazása általában nem javasolt, azonban kenőcs formájú, helyi alkalmazása nem jelent veszélyt Ön és gyermeke egészségére. A kenőcsöt azonban nem szabad szoptatás alatt az emlőn, vagy olyan testfelületen alkalmazni, amely a csecsemővel érintkezésbe kerülhet.

2016. márc. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A betegtájékoztató teljesen egyértelmű... Kérdező, használd nyugodtan. Nem kerül a véráramba, benőtt körömre nyugodtan lehet alkalmazni.
2016. márc. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen nyugodtan használhatod.
2016. márc. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A második vajon analfabéta?
2016. márc. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Közbe orvoshoz is eljutottam, azt mondta használhatom, de ne sokszor. Szájon pedig azert nem adjak mert megsargitja a fogakat! Lenne meg egy kerdesem Betadinel kezeltem egy csunya sebemet, ez az egy szaritotta le kb egy hetig hasznaltam, de azert sokszor hasznaltam. Erre olvasom veletlenul tegnap hogy nem szabad! En ugy megijedtem, hogy kivert a viz!
2016. márc. 3. 07:38
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Semmi bajod nem lesz a betadintól. Olvass kevesebbet.
2016. márc. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha valamit nem tudsz nyugodtan hívj fel egy gyógyszertàrat. Megnyugtatóbb vàlaszokat kapsz ott mint itt. Itteni vàlaszokra alapozni olyan, mint ismeretlen eredetü gyógyszert venni az interneten.
2016. márc. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!