Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, nektek milyen...

Kismamák, nektek milyen tüneteitek voltak, ami terhességre utalt?

Figyelt kérdés
2016. márc. 1. 20:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hányinger,étel-ital-szag undor,gyakori vizelési inger,émelygés,mellfájdalom,aluszékonyság,hasszurka,enyhe menzesz görcs. Kb ennyi 😃
2016. márc. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Betu ***** válasza:
Nekem igazàból csak annyi volt mintha menstruàcióra készülne a testem. Érzékeny mell kisebb görcs. Mondjuk nekem az egész vàrandósàgom alatt nem volt semmi màs, csak ennyi ez is a legelején.
2016. márc. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Pms (ami kicsit erősebb volt mint szokott)illetve nem múlt el a mellfájdalom.Nagyon erős görcseim voltak ami rám nem jellemző.Nyilalás jobb oldalon.2percenként mentem pisilni kb.Fájt a szex. Ezek voltak a tesztig.

A teszt után minden tünetem átmeneti volt lényegében pár napig tartott: állandó bélmozgás,szelek ;( szagundor (a parfümöket erős szagojat nem tudtam elviselni sokszor még a testápoló illatát sem,zsíros haj,pattanások,sűrűbb szőrzet.

Ami sokáig tartott:émelygés. Hányni nem hánytam.A 13.héten elmúlt.Aluszékonyság,fáradtság...

Aztán jött a székrekedés és ínyvérzés.És ez így 4,5hónaposan is maradt ;(

2016. márc. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Semmi. csak nem jött meg.

Később sem volt semmi tünet. ÉS a szülést sem jelezte semmi előre. Szerencsés kismama voltam.

2016. márc. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Éreztem a beágyazódást. Normális esetben aznap vagy max menzesz előtti nap kezdek görcsölni de amikor babás lettem 7-8-9. dpo nagyon görcsös volt. Utána viszont sokáig nem volt semmilyen tünetem csak nem jött meg. Majd 5-6 hetesen kijutott minden "jóból".
2016. márc. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem jött meg.

Nem tudtam, édeset enni, bár a cukrom jó (egészen a 20.-25 hétig!!)

Nagyon erős aluszékonyság vett rajtam erőt (kb a 32-35. hétig, hullámokban)

2016. márc. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%

Menstruációs tünetek, és fura érzések újra és újra (pl. egy alkalommal éreztem, hogy nem vagyok egyedül, pedig nem volt körülöttem senki, a következő pillanatban meg valahogy hirtelen anyukának éreztem magam. Tudom, hogy ez nagyon hülyén hangzik, nem is vettem komolyan én sem. Aztán többször előfordult az, hogy aléltan csodálkoztam rá olyan dolgok szépségére, amelyektől korábban viszolyogtam - pl. egy bogár vagy denevér -, illetve egyszer a munkahelyemen hosszú percekre belefeledkeztem a jegygyűrűm szépségébe, ami korábban is tetszett, de nem így. Szóval valahogy a vizuális érzékelésem mintha megváltozott volna. Sose drogoztam, de vmi hasonló lehet.)

Az első trimeszterben meg minden elképzelhető rosszat kikaptam a tünetekből, nagyon utáltam terhesnek lenni, ez kb. félidőben múlt el.

2016. márc. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Mintha megjönne a menzesz, enyhe alhasi hasfájás, mellfeszülés. Csak épp több napig, az időpont előtt már.

Egyik nap annyi fura bajom lett egyszerre (ami külön külön volt már bármikor), hogy gyanús lett.

A kávét elkészítettem, és csak az tűnt fel, hogy nem iszom meg, nap végén kiöntöm. Nem kívántam már.

Meg-megszédültem.

Az ebédet nem tudtam megenni, napok óta maradt belőle (émelygés nélkül).

2016. márc. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Enyhe alhasi fájdalom, mint mikor megakar jönni, mellérzékenység, fél óránként pisilni mentem. Ezen felül nem volt semmilyen tünetem szerencsére.
2016. okt. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az első hetekben állandóan sírhatnékom volt. :D kb a 9. hétig. Onnantól semmi :)
2016. okt. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!