Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nögyogyászom szabadságon van...

Nögyogyászom szabadságon van ezért kérem a véleményeteket írjatok. Miről lehet szó?

Figyelt kérdés

a menstruációm 2 nappal elöbb jött meg 5 napig tartott abbol 1 nap piros mensi volt es 4 napon keresztül barna foltokat tapasztaltam ami a betétig se hatolt csak a wc papíron láttam. terhességre gyanakodtam de a teszt negatív és amióta elmult a barnázás azóta az elsö eggyüttlét nem fáj de a második már igen és a párommal tapasztaltuk hogy szűkebb lettem. ez mitöl lehet?

22/N



2016. márc. 1. 21:08
 1/10 anonim ***** válasza:
hormonális problémák, ciszta, mióma bármi lehet
2016. márc. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de olyan betegség ugye nem lehet amit a párom is elkap
2016. márc. 1. 21:11
 3/10 A kérdező kommentje:
terhesség kizárva?
2016. márc. 1. 21:12
 4/10 anonim ***** válasza:
Előfordulhat hogy terhes vagy.Van olyan hogy az első menzesz megjön terhesen is.Lehet amikor teszteltél túl alacsony volt a hormon szint!Tesztelj még egyszer,reggeli első vizeletből.A HCG hormon szint 2naponta emelkedik. Mikor teszteltél?
2016. márc. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

25. en mult el a barnázás és ma 2órakkor teszteltem lehet hiba volt :/

de a terhességtöl szükebb lennék és fájna a 2. 3. eggyütlét?

2016. márc. 1. 21:15
 6/10 A kérdező kommentje:
bocsánnat 21.én mult el
2016. márc. 1. 21:17
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is késett, nem volt semmi "bajom", csak a stress miatt kimaradt egy ciklus(nekem egyáltalán nem jött meg), és nem voltam terhes. Én is (vagyis mi is) úgy éreztük, hogy szűkebb vagyok, és fájt is, de valószínűleg azért, mert a hormonok játszadoznak, nem nedvesedsz és nem tágulsz annyira...Ha baba lenne a dologban, akkor sem természetes, hogy fáj, sem az, hogy szűkebb vagy, nem törvényszerű. Ha 5 napig tartott a mensid, nem valószínű, hogy terhes vagy. A beágyazódási vérzés max 2 napig tarthat, és az csak barna, élénk piros nem lehet. Szerintem nincs gond... 24/N
2016. márc. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
akkor valami betegség lehet? és azt elkaphatja a párom?
2016. márc. 1. 21:39
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha nem fáj (nem szexre gondolok, hanem úgy átalában), nem viszket, nincs kellemetlen szaga a hüvelyednek, és nincs olyan folyásod, ami eddig nem volt, akkor nem fertőző, és nem kaphatja el a párod. Előző voltam
2016. márc. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hormonprobléma, mint PCOS, vagy pajzsmirigy alulműködés.
2016. márc. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!