Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy nyugtassam meg a barátnőm...

Hogy nyugtassam meg a barátnőmet, hogy nem lett terhes?

Figyelt kérdés

Azért ide írom a kérdést, mert talán itt nem hurrognak le, mint a szerelem/szex kategóriában! Szóval a legjobb barátnőm múlt hét csütörtökön vesztette el a szüzességét. A barátja nem húzott gumit, de a barátnőm elmondása szerint csak 3-4 lökés volt és abbahagyták mert fájt neki. És elvileg barátnőm a menstruációja után 4 nappal volt a fiúval. Most attól tart, hogy terhes lett. Ugye hogy ez képtelenség? Mármint úgy értem, hogy mensi után volt, és alig volt benne a srác. Hogy nyugtassam meg? Köszi a segítséget!


23/L


2011. aug. 24. 16:59
 1/6 sumergo ***** válasza:
Sajna nem a lökések számán múlik a terhesség, úgyhogy bár kicsi az esély, azért nem kizárható. Ráadásul, ha mondjuk 5-6 napig tart a mensije, és az után voltak együtt 4 nappal, akkor az a 9. 10. ciklusnapot jelenti, ha bejutott sperma, azok 3 napig simán elélhetnek, ha jó helyen táboroznak, még tovább is, és akkor már ideális az időpont a teherbeeséshez!
2011. aug. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az esélye pedig meglehet, mégha kevés is. vannak jópáran akik épp menstruáció alatt estek teherbe, no meg előváladéktól is lehet baba.
2011. aug. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg hogy meddig tartott.Az előváladéktól is teherbe lehet esni,tehát teljesen mindegy hogy hány lökés volt.Én is a menstruációm utáni héten estem teherbe úgyhogy miért lenne képtelenség.Bizony van rá esély hogy a barátnőd terhes lett.Nem lehurrogás csak egy kérdés,miért nem használtak gumit?Nem hallott még róla hogy a gumi nem csak a nem kívánt terhesség ellen véd hanem a fertőzésektől is.
2011. aug. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Az nem tudom, mért nem használtak gumit. Ha jól tudodm akkor utoljára csak 3 napig menstruát a barátnőm,legalábbis nekem ezt mondta. Én ezért hiszem azt, hogy nem lett terhes. Az alkohol egyébként befolyásolja a teherbe esést?
2011. aug. 24. 17:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Természetesen lehet terhes. Édesanyám kevésbé termékeny korban (39 évesen) menstruációja előtt EGY nappal védekezett így, meg is volt neki, aztán a következő hónapban kiderült, hogy jön a baba... A menstruációja utáni hét a lehető legrosszabb, hiszen pár napra rá van az ovuláció...
2011. aug. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az alkohol nem folyásolja be a teherbe esést.
2011. aug. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!