Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Piros es ég, viszket az...

Piros es ég, viszket az arcom. Mitol?

Figyelt kérdés
Ma reggel ugy keltem fel,hogy piros volt pár részen az arcom.Majd egy ido utan "feszült" amikor nevettem,beszéltem.Viszket es amikor nem érek hozza ég..valaki nem tudja mitől lehet?vagy mit lehet ellene tenni?

2016. márc. 2. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:

1. Ekcéma

2. Ételallergia

3. Skarlát, lepkehimlő is okozhat ilyen tüneteket.

2016. márc. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Es ezzel meddig lehet varni?

Mostmar ahogy erzem,a hasam is es a mellkasom is ilyen érdes..viszon nem piros.de viszket.

2016. márc. 2. 23:20
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha skarlát (a leírás alapján ez is lehet), akkor antibiotikum kell rá (régebben meghalltak ebben a betegségben és elég komoly szövődményei lehetnek), tehát azonnal orvos. Ráadásul durván fertőző, várhatóan a környezetedben mindenki el fogja kapni.


Az ekcéma, ételallergia nem fertőz, de nagyon kellemetlen, egy-két napot lehet várni vele.


A lepkehimlő szintén nagyon fertőző, azt "csak" ki kell feküdni, viszont az testre nem terjed, jellegzetesen száj körüli, arcon lévő foltokat okoz, szóval nem valószínű a te esetedben.

2016. márc. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!