Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pici barna folt a tisztasági...

Pici barna folt a tisztasági betéten. Volt vki így? 34hkm

Figyelt kérdés

2 hete voltam orvosnál akkor minden rendben volt, teljesen zárt vagyok.

Ma este vettem észre h picit barna lett a tisztasági.

Lehetséges h csak megeröltettem magam?

(mondjuk egy 2 éves mellett nem nehéz) :)

A hátam már pár napja majd le szakad..


Mitől lehetett?



2016. márc. 3. 19:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet a megeroltetestol, attol is, ha esetleg szeretkeztel, mert ilyenkor alhasi verboseg van es a hively is sokkal verzekenyebb.


De ha a derekad is faj, akkor erdemes lenne megnezetni az orvossal, mert akar attol is lehet verzes, ha nyilik a mehszaj.


Szoval egy orvoslatogatast meger a dolog holnap.

2016. márc. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nekem is ennyi idősen volt, mondjuk nem barna hanem rózsaszín. bementünk éjjel az ügyeleten, kiakadt a ctg, pedig nem is éreztem... visszatartották a picit, 40. hétre szültem végül.

ha nem mész be, akkor legalább a pakkodat nézd át, nem ijesztgetni akarlak, de lehet annak is a jele, hogy beindul lassan.

2016. márc. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!