Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egyszeri passzív dohányzás...

Egyszeri passzív dohányzás nem árt a magzatnak, ugye?

Figyelt kérdés

Soha nem cigiztem, se a családból, a baráti körből senki.

11 hetes terhes vagyok, és ma voltunk látogatóban egy erős dohányosnál. Amikor megtudta, hogy babát várok, azonnal elnyomta a cigit, ablakot nyitott, a továbbiakban kint gyújtott rá, szóval kedves volt, de a bútorok, a szoba levegője, minden csak úgy ontotta a tömény cigibűzt. Pár órát voltunk csak ott, de a végére rosszullét környékezett, a fejem is megfájdult (mindig is undorodtam a dohányfüsttől).

Nyugtassatok meg, ugye ennyitől nem lesz baja a magzatnak?


2016. márc. 3. 20:38
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

A lakóhelyem levegőminősége kiváló, köszönöm.


A terhességem eddigi ideje alatt az alábbi dolgok miatt lettem leoltva:

- futottam a buszra

- felemeltem egy 8 kg-s csomagot

- tejeskávét ittam

- Domestost használtam

- macskát simogattam

- kutyát simogattam

- nem kértem időpontot a háziorvoshoz.

Ezeket a bűnöket tekintve gondoltam, a cigifüsttől egyenesen a pokol hetedik bugyrába jutok.

A kérdésem feltevésének módjából mondjuk olvashattatok volna a sorok között: UGYE NEM...? Ez azt jelenti, hogy szinte biztos vagyok benne, hogy nem, de számítok nálam tapasztaltabbak megerősítésére.

2016. márc. 4. 08:06
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen semmi baja nem lesz a babának, tényleg sokkal több káros dolgot lélegzel be nap mint nap, akármilyen jó minőségű is a levegő a faludban (gondolom az, ha nincs szmog például).
2016. márc. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

11: én is simogattam kutyát is, macskát is, minden reggel megittam egy gyenge kávét, természetesen takarítottam a lakást (Domestos, ablaktisztító stb), hajat festettem, futottam én is buszhoz 1-1 alkalommal. Jelentem, egészséges a fiam. Mostanság szokás mindent túlparázni. Nem kell.

Ettől függetlenül a füstös hely hosszú távon tényleg káros, mint a dohányzás de egy alkalomtól nem lesz semmi bajotok.

2016. márc. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!