Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor érdemes kismama melltart...

Mikor érdemes kismama melltartót venni? Meddig nő a mell? 6 hetes vagyok de már több mint egy kosárméretet nőtt a cicim.

Figyelt kérdés
Nem szeretnék fölöslegesen pénzt kidobni az ablakon, nem tudom, meddig tart ez a hirtelen mellnövekedés, viszont a melltartóimat nem tudom hordani, amibe bele is férek, az is kényelmetlen. Egyáltalán miben különbözik a kismama melltartó a simától? Alapjáraton nem fájnak a melleim, talán picit érzékenyebbek.

2015. nov. 16. 07:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Szoptatós melltartóra gondolsz? Abban különbözik, hogy a kosárrészt le tudod csatolni szoptatáskor, így könnyebben tudsz szoptatni, vetkőzés nélkül. Nem mindenki használ ilyet, én mondjuk szerettem.

Én még nem vennék szoptatós melltartót.

Bőven nőhet még a melled is, sőt a végéig még hízhatsz is, lehet hogy nem csak a kosár nem lesz kényelmes, hanem körben szorítani is fog.

2015. nov. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Még egy számot biztos fog nőni.

Én 36 hetes vagyok most vettem szoptatós melltartókat. Még szerintem ráérsz . :)

Ilyen kapcsosak.. Könnyebb Szoptatás miatt.

[link]

Nagyon másban nem különbözik a rendes melltartóktól. :)

2015. nov. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
sziasztok, köszönöm a választ de nem a szoptatósra gondoltam, hanem láttam párhelyen hogy kismamáknak való melltartóról beszélnek amiben nincs merevítés. Vagy az a szoptatós melltartó lett volna? Akkor sima melltartóból vásároljak nagyobb méretet?
2015. nov. 16. 07:46
 4/9 anonim ***** válasza:

A kismama melltartó semmi extra, csak egy drágábban eladott merevítő nélküli pamutmelltartó. Bármely "nem kismama" melltartó megteszi, ami nem szivacsos, nem nyom, nem kényelmetlen.

A szoptatós annyival több, hogy lehajtható.

2015. nov. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :) első baba, nem vagyok túl tájékozott a témában, nomeg nem gondoltam volna hogy a cseresznye méretű kis cickóim ekkorára duzzadnak :)a szoptatós melltartóval még bőőőőőven ráérek :D lehet veszek olyan sima sportmelltartót.
2015. nov. 16. 07:50
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja, akkor én azt egyáltalán nem vennék :D. Vegyél egy nem merevítős sima melltartót :). Feleannyi pénzért. :) 1-es voltam.
2015. nov. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha megnőtt a melled akkor ìgy is úgy is kell a nagyobb melltartó. Nekem 3 mèretet nőtt ìgy folyamatosan vettem az egyre nagyobbakat. És olcsóbbak voltak,mint pl a triumph amit hordok egyébként.
2015. nov. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Simából is van olyan amiben nincs merevítő.. Nekem az nagyon kényelmetlen.

Még szerintem elég lesz a sima. Próbáld ki a merevítő nélkülit hátha neked jó lesz :)

2015. nov. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Meg biztosan noni fog, mert ez a novekedes a hormonok miatt van, de nyilvan hizni is fogsz es terhesseg alatt amugy is konnyebben gyarapodik a zsir, tehat no a mell.

En olyan melltartot vettem, ami puha, elasztikus anyagu. Van ilyen kismama melltartobol is (nem a szoptatos), de van simabol is. A lenyeg, hogy olyan legyen az anyaga, ami meg enged, ha kell, viszont figyelj, hogy a pantok ne legyenek vekonyak, mert az nem sokat tart. Jobb ami nem merevitos.

Nem tudni, hogy mennyit no meg, en ezert anno testszinut vettem egyet-egyet, amikor mar nagyon kellett, az jo volt fekete es feher ruha ala is.

Viszont a terhesseg vegen mar vettem egy szoptatosat es azt hordtam.

Az en cicim egyebkent szules utan par honap alatt visszament az eredeti meretere, azoval orulok, hogy nem koltottem sokat, mert egyik melltartot sem tudtam hosszu tavon hordani.

2015. nov. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!