Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi miatt, pihen sokat 1...

Mi miatt, pihen sokat 1 kismama nagy pocakkal szülésig?

Figyelt kérdés

2016. márc. 3. 20:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%
Pl ha sokat keményedik a pocakja azzal muszaj is mert az okozza ha nem pihen, vafy nyilik v nyitott a méhszàj azzal sem tanàcsos sokat rohangàlni, vagy ödémàsodik a làba akkor gyakran fel kell pocolni napközben is, vagy nyomja a hugyhojagot a baba es fekve jobb, kb ezer oka lehet
2016. márc. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%

37 hetes vagyok és azért pihenek sokat, mert fizikailag marha megterhelő a nagy pocak, a fájó hát és medence, a vizesedő lábaim. Az, hogy egyhuzamba maximum 3 órát tudok aludni, de akkor már annyira kell pisilnem, hogy fáj és feszül a hasam mindenhol, alig bírok felállni és kipingvinezni a mosdóba..és még sorolhatnám. Összegezve fárasztó nagyon hordani a picit. Ugyanakkor megéri. De ez ezzel jár.

Miért kérdezed?

2016. márc. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
84%
Magamról tudok nyilatkozni. Minden délután 3 órát aludtam,emellett a 35.héttől már ha épp nem volt tennivalóm akkor pihentem. Sokat,az utolsó 6 hétben. A derekam kb már nem éreztem úgy fájt,plusz nekem csípőkopásom van/volt és minden egyes lépésnél majdnem elestem,lezsibbadt az egyik felem úgy belenyilalt a csípőmbe.
2016. márc. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
65%

Utolso ket hetem: hugyholyagfajdalom, szemeremcsontfajdalom. Nem faj mas semmi es nem is vizesedem, es mar csak 3 nap a szulesig, de dogrovason vagyok.:)

Nem fekszem egesz nap, de igyekszem sokat pihenni (home officeban dolgozom a szulesig).


38hkm

2016. márc. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
78%

Mert fàradt. Nem egyszerű a plusz kilókat cipelni ami ràadàsul mozog és fàjdalmat okoz.

A természet ìgy készìti fel,hogy bìrja a talpalàst a gyerekkel,erre pihen rà ilyenkor az ember.

2016. márc. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
77%
Köss a hasadra 15 liter ásványvizet, hurcold csak pár napig és megtudod
2016. márc. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
84%
Most komolyan! Kinek nem tetszik,ha pihen a kismama? Miért vagyunk lepontozva?
2016. márc. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
74%
Már itt az is baj,ha egy kismama pihen. Kérdem én ez miért baj,én pl 36.hétig fogok dolgozni,de amikor tudok pihenek,amellett hogy mozgok,napi 4-5 kmt sétálok. Még pici a hasam félidősen. Van akinek nagyobb a hasa,sokat keményedik,sok kiló jön fel.
2016. márc. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
74%

Veszélyeztetett terhes voltam fiamnál 23.héten elkezdtem nyilni 3x2 magnézium sok sok pihenést javasoltak, emellé érkezett az hogy nagyon vizesedtem lábaim kezeim, hatalmas volt a hasam és sokszor volt légszomjam. Erre rátett az időjárás jó meleg is volt.

Vannak akik jól viselik a végét de van aki a "túlélésre" megy. Nem vagyunk egyformák.

Remélem most a 2.al jobban birom majd.

21hkm

2016. márc. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
50%
gratulálok én is a lepontozóbajnoknak! remélem, ti nemcsak a 41. hétig dolgoztatok, de közben táppénzen is voltatok. nemcsak nem fájt semmitek, de közben még a fájdalmat is jól tűrtétek. ja, hogy ezek ellentmondások? hát igen...de ugye ez nem számít nektek.:D
2016. márc. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!