Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, hogy szokott kedvesk...

Kismamák, hogy szokott kedveskedni a párotok a, , pocakotoknak"?

Figyelt kérdés
2016. márc. 8. 18:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindig készít nekem reggelit. Akkor is ha dolgozni megy.
2016. márc. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%

Nekem beszélget hozza,azaz a lakohoz :)))

Puszilgatja,nagyon cuki :)

2016. márc. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
beszél a babához, simogatja a pocim és bármit megkívánok megveszi :)
2016. márc. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A férjem a külvilágnak nagyon karakán, szigorú, és a munkájából kifolyólag persze nagyon katonás is. De ahogy velem bánik itthon - főleg mikor babát várok - kenyérre lehetne kenni. Ha épp pihenek és itthon van félreteszi a munkát és befekszik a pocakom mellé, puszilgatja, simogatja, jókat beszélget vele halkan. Persze nekem "úgy kell tenni mintha aludnék" mert ő most "apa fia beszélgetést tart". Nagyon aranyos :D
2016. márc. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nekem az volt az egyik legmeghatóbb pillanat mikor a lányunk nagyon mozgolódott, hullámzott a hasam mint a tenger. Apa felhúzta a pólóm, majd odahajolt a pocakomhoz és mondta a lányunknak, hogy Zitus nyugi, legyél jó kislány és még bírd ki anyu pocakjában egy picit, hagyd anyut aludni, szeretlek kistündér. Közben puszilgatta és simogatta a hasam. A lányom meg abbahagyta a kapálódzást, mintha értette volna az apukája mondandóját. :) Fura de néha az az érzésem, tudja, ha róla beszélünk mert egyből elkezd mocorogni. :)
2016. márc. 8. 20:50
 6/10 anonim ***** válasza:

Minden este felolvasott egy konyvbol (nem gyerekkonyv) nekem, a magzat meg mocorgott:) minden este o kente be a pocimat kremmel. amiota ereztuk kivulrol a rugasait, azota csinaltuk ezeket.


Hetfon szuletett, azota a ferjem latja el inkabb ejjel, ha gyorsan etetni vagy felvenni kell, mert faj a hasamon a sebem. A gyerek csillogo szemmel nezi, hallgatja a ferjem hangjat, ugyanugy viselkedik vele a baba, mint velem.:)


3 napos baba anyukaja

2016. márc. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező mikor érkezik a babokad? :)


Utolsó,gratulálok a picihez:), alig varom,hogy megszülessen az en kis tunderkem is,de az meg picit odébb van :( :) csak szeptemberben érkezik.

2016. márc. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Simogatni szokta, illetve ha vasárnap est 8kor jut eszembe hogy mindenképpen kell nekem valami habos süti akkor a világ végéről is előkerít nekem egy sütit. Minden reggel 30 perccel korábban kel, hogy begyújtson, és a pekségböl friss péksütit hozzon, hogy mire mi a gyerekekkel felkelünk addigra meleg legyen, és az asztalon a reggeli, 6 ra jár dolgozni, mire mi felkelünk csak a keze nyomát érezhetjük a meleg lakásban a friss péksütikkel! Imádom!!!
2016. márc. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekunk augusztusban érkezik a kisbabánk nagyon várja. Mostanaban egyre jobban puszilgatja simofagatja amióta kerekedik :) beszel is hozza néha de szerintem meg jobban fogja szeretgetni ha mar o is érzi es latja kívülről a mozgást :) egyenlore meg csak én érzem gyengéden néhanapján :)

16hkm

2016. márc. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Akármikor, 38+2 hetes vagyok :)
2016. márc. 9. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!