Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális dolog 34 hetesen,...

Normális dolog 34 hetesen, hogy vannak napok, amikor iszonyú fáradtnak érzem magam? Vagy vitaminhiányom lehet?

Figyelt kérdés
Nem dolgozom,betegállományban vagyok jó ideje,sokat pihenek,nem híztam sokat,minden rendben van. Egyik nap egész délután rohangászom-bár már lassabb tempóval bírom egy-két hete-,másik nap meg alig érzek magamban energiát,hogy megmozduljak. Ez természetes?
2010. ápr. 2. 12:12
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Persze, teljesen természetes, ne aggódj. Én is betegállományban voltam, de a végére olyan lettem, mint egy kisgyerek, ebéd után mindig aludtam, napközben is fáradt voltam. Pihenj minél többet, meglátod néhány hét múlva meg átcsap az ellenkezőjébe, és tele leszel energiával, engem az utolsó 3 hétben le se lehetett lőni:)

Jó babavárást!

ҝ

2010. ápr. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!