Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért érzem ennyire fáradtnak...

Miért érzem ennyire fáradtnak magam, és kedvtelennek? Legszívesebben feküdnék csak, férjemmel néha durván beszélek! 35+2h km

Figyelt kérdés
2010. jan. 20. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos a választ nem tudom, de hátha az is segít, hogy nem vagy egyedül. Én még csak 34+5 vagyok, de legszívesebben semmit sem csinálnék. De sajnos rengeteg dolgom volt eddig költözés miatt. Talán ha pihenek, akkor jobb lesz. Nem tudom Te otthon vagy-e, lehet az elzártság is okozza. Én is hülye vagyok néha a férjemmel, pedig szegény nagyon igyekszik. Reméljük szülés után elmúlik!
2010. jan. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát a hormonok a hibásak meg az hogy hamarosan szülni fogunk és ez hatalmas teher rajtunk.Nem csodálkozom rajta mert az egész életünk és testünk megváltozott közben agyalunk azon mi és hogyan lesz vagy kellene lennie és még az anyagiak is számítanak de én is abban reménykedem szülés után más lesz és csak a babán jár majd az agyunk de ha belegondolok akkor is kell házimunkát végezni meg ügyeket intézni szóval ez egy ördögi kör.
2010. jan. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sziasztok.Nekem az egyik nap ilyen a másik nap olyan.van amikor minden igedesit még az is h áll ki a szög a falból van amikor meg semmi.engem inkabb az zavar h mostmár több mindenért a páromat kell ugráltatnom.de ő vígan tűri az utolsó heteket és nagyon segítőkész.cserébe mindig fini vacsival várom:)35 h kismama
2010. jan. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez már ilyen. Nekem is vannak hasonló hullámaim. Vannak napok, hogy alig bírok bármit is itthon csinálni, én is csak feküdnék, aludnék, de a köcsög szomszédtól nincs nyugalmam. Volt, hogy a sírás is rámjött, minden ok nélkül. Ezt már csak kibírjuk valahogy!

37 hetes

2010. jan. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!