Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek volt műköröm terhesség...

Kinek volt műköröm terhesség és szülés után? 35hkm

Figyelt kérdés

Most a napokban jött egy gondolat, hogy én szeretnék kicsit "nőiesebb" lenni..

2 éves a nagyobbik és hamarosan szülők is..


Arra gondoltam h szánok rá időt h kicsit adjak magamra, fodrász + szolid nem 10 centis műköröm.


Szerintetek mennyire jó ötlet így szülés előtt meg csináltatni?

Utoljára kb 3 éve volt még terhesség előtt..

Akinek volt, nem okozott semmi problémát?



2016. márc. 9. 08:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%

Műkörmöt már ne rakass fel a szülésig. Ha véletlenül sürgősségi császár lesz, vagy bármi miatt műtőbe kerülsz, a pulzoxyn nem lát át a műkörmön. Így vagy nem tudják a szaturációdat követni, vagy ott helyben fogják letépni az egyik ujjadról, hogy rátehessék a műszert.

Szülés után már nyugodtan.

2016. márc. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
61%
Vagy B verzió, hogy a szülés előtt az egyik ujjadról leszedeted - csak mivel a szülés nem egy tervezhető dolog, lehet, hogy előbb indul be, minthogy eljuss műkörmöshöz.
2016. márc. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ohh értem, akkor ezzel mindenképp várnom kell. Köszönöm h írtál :)
2016. márc. 9. 09:26
 4/14 anonim ***** válasza:
68%
Nekem már vagy 10 éve (inkább több) van, így terhesen és szülés után is volt/van természetesen. Én megkérdeztem anno a szülésznőmet, hogy leszedessem-e a szülésre, azt mondta nem kell, csak körömágy hosszabbítót ne rakjunk rá.
2016. márc. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Gél lakkal csináltatom a körmeim legalább öt éve. Szülésnél is volt, most is lesz.Pedig császár volt. Sima francia,átlátszó lakkal, körömágy hosszabbító nélkül.
2016. márc. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Gél lakkom van, semmi gondot nem okozott, simán rátették az ujjamra azt a bigyót. :)

Sokan kérdik, hogy minek kisgyerek mellett?! Erre is készülj nyugodtan, van az az emberfajta, aki ilyenkor elkönyveli, hogy "Na, ezzel te biztos nem mosogatsz kisanyám".

2016. márc. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én félnék, hogy véletlenül megkarmolom, arról nem is beszélve, hogy hogy krémezném a popsiját... plusz alá megy a kaki/bármi... még ha kezet is mosol a köröm alatt nem biztos, hogy ki tudod higiénikusan mosni.
2016. márc. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó! Ezekkel a körmökkel nem tudsz úgy karmolni, mint a sajátoddal! Akinek volt már az tudja. A kakit pedig popsitörlővel szedem le nem a körmömmel, illetve a krémet az ujjam végével :)

Másrészt nem kell feltétlen óriási kapákra gondolni :)

2016. márc. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezo! Gellakkot rakass vagy Shellacot!


A gellakkal keptelenseg megkarmolni valakit, na a sajatoddal mar annal konnyebb!

2016. márc. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
4. vagyok. Nekem középhosszú, mandula alakú körmöm van, a 4 év alatt sosem karmoltam meg velük a fiam. Ezekkel nem igazán tudsz karmolni (persze a hegyes karmokkal igen, de kisgyerekes anyánál én még olyat nem láttam). Ha valami alámegy kimosom, ahogy kimosnám a sajátom alól is. A kakit nem a körmömmel kapargattam sosem, hanem a popsitörlővel töröltem, krémezni is az ujjammal szoktam, nem a körmömmel.
2016. márc. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!