Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha ovuláció előtt 4 napon...

Ha ovuláció előtt 4 napon keresztül, ovuláció napján is és utána 2 napig együtt vagyunk a párommal akkor több esély van a teherbeesésre?

Figyelt kérdés
2016. márc. 9. 08:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Van esély rá, de ez úgy is ki fog derülni a nemvárt napján.

Nekünk Ovu előtti napon volt aktív együttlét 2x is szinte kifulladásig, és sikerült.


29 hkm

2016. márc. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam, hogy nem jó naponta együtt lenni, 2 naponta "ajánlják", hogy fickósabbak legyenek a spermák. De majd meglátod ;)
2016. márc. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
46%
Ezt így nem lehet megmondani. Mindenesetre szerintem úgy a legjobb, ha akkor vagytok együtt, amikor kívánjátok egymást, függetlenül a ovulációtól. Egy kiadós szex BÁRMIKOR tud ovulációt kiváltani (ez tapasztalat!).
2016. márc. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

En is hallottam, hogy ket naponta erdemesebb.

De ennek ellenere mi egyutt voltunk, vagyunk amikor kivanjuk egymast es idonk is van ra. Amikor nem hasznalok fogamzasgatlot, akkor nekem sokkal magasabb a libidom, foleg peteeres kornyeken, igy gyakorlatilag majd minden nap voltunk egyutt, amikor fogantak a gyerekek.

De igy sem mindig ment elsore.

Az elso gyerek a 3. honapban fogant, masodik es harmadik alkalommal teherbe estem az elso ciklusban. Most ismet probalkozunk es az elso ciklus nem lett sikeres.

Tehat nincs garancia semmire es biztos modszer sincs.

2016. márc. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!