Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A fájdalmas keményedés az már...

A fájdalmas keményedés az már jósló fájás?

Figyelt kérdés
Bal oldalt lent folyamatosan fáj nem túl erősen, de ha keményedik akkor sokkal jobban és az egész hasam, most kezdte egy fél órája kb. Valamelyik este a jobb oldalon volt folyamatos fájdalom és fájó keményedés az kb 1 órát tartott. Holnap leszek 37 hetes.
2016. márc. 9. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon durva görcseim voltak 36. héttől, néha már azt hittem ezek a bizonyos fájások. Jóslók voltak. De természetesen így nem lehet megmondani, milyen jellegű fájásaid vannak...mindenesetre ha keményedett, fájt (mindig este), lepihentem, jót tett, meg úgy voltam vele, ha éjjel szülök, legalább pihentem előtte :)
2016. márc. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

En ma toltottem a 37.hetet.

Hetfo ota vannak josloim.hetfon 3 szor mentem meleg vizbe mert volt,hogy annyira fajt,es rendszeresek is voltak.

De Nekem akkor nem oldalrol indult,hanem alul kozeprol,es mikor a legjobban fajt akkor fajt mar a derekam es a combom is.

De Nekem is szokott olyan egyik oldalrol kiindulo szuro jellegu fajdalom lenni amit irtal,az szerintem inkabb azert van mert a baba nyom valami ideget.

Tegnap voltam orvosnal es Nekem spec azok a nagyon fajos joslok sem hatottak.nem nyilt a mehszajam.

2016. márc. 10. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egy óra múlva már az egész hasam alja fájt, keményedett is rendesen nem nagyon volt benne rendszer volt 5, 15, 3 perc. Fél ülő helyzetbe póckoltam magam és úgy szépen enyhült aludni is tudtam, reggel keltem megint arra h fáj az egész hasam alja de most lényegesen enyhébben. Én is ma kezdtem a 37 hetet. Először hétfőn este volt ilyen fájásom, kedden semmi tegnap megint. Lehet ez a változékony idő is közre játszik. Ma vagy holnap jön a védőnő majd kifaggatom őt is, ha csak nem történik vmi.
2016. márc. 10. 07:19
 4/7 anonim ***** válasza:

Biztosan van koze hozza ennek a lokott idonek....

Hat kitartas Nekunk ;)

En legkesobb 24.en talalkozom a kis rosszcsontal,addig van ideje eldonteni elinul e magatol vagy sem.

Kisfiad,kislanyod lesz?

Nekem a 3.kukisom jon :D

2016. márc. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekünk a 2. kislányunk, duplázunk :) Nekem 29-én lesz a császárom a doki vár az utolsó pillanatig mert nem nagy baba. A nagylányomnál nem voltak ilyen jóslóim, csak keményedtem és az sem fájt így nem tudok viszonyítani, vajúdáskor is sokáig rendszertelenül jöttek a fájások de a sok komplikáció miatt császár lett végül. Most próbáltam reggelizni de nem csúszik semmi, kicsit fáj a derekam is de lehet azért mert félig ülve aludtam :)
2016. márc. 10. 08:10
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem a 3.csaszar lesz.eredetileg mi is a 29.et beszeltuk de aztan verkepem kozbe szolt.egy hete mar kaptam vert mert nagyon nehezen birtam a napi dolgokat.

Meg kozbe jottek ezek a joslok is es annyira nem lenne jo ha hirtelen kellene a csaszar.nagyon sok ellenanyag van a veremben es sokaig tart mire mindre szurik amit kapok.mult heten is vartam 7 orat mire meghoztak.annyi idonk pedig nem biztos,hogy lesz ha elindul magatol.

De azert jo,hogy keszulodik.igy biztosak lehetunk benne,hogy erett baba,es fel van keszulve a kulvilagra :)

Nekem 2900g ra becsultek mult kedden.tesok 3,6 kg al szulettek.O lesz annyi szerintem :)

2016. márc. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem 2750-re de centire kicsi csak 34 hetesnek felelt meg 36 hetesen bár én sem vagyok magas csak 157 cm. Ma volt a védőnő mutattam neki az eredményeket semmi sem vészes. Szerinte befordult a baba mert a hasam is máshogy áll és valószínű azért kezdődtek a jóslók. Azt mondta még akármi is lehet a hétvégén de nem törvényszerű. Nálunk ha vaklárma miatt megy be az ember bent tartják így remélem tudni fogom ha menni kell mert a nagylányomnál elfolyt a víz és az nyilvánvaló jel:)
2016. márc. 10. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!