Ez normális? 27/N

Figyelt kérdés

14 hetes várandós vagyok és aggódom mert ma görcsöltem. Nem folyamatosan, hanem egy-egy pillanatig vagy maximum pár percig. Volt olyan is amikor iszonyú erős volt és be kellett görnyednem hogy el tudjam viselni, pár perc után viszont mintha semmi sem történt volna.

Még a fehérneműmet is megnéztem nincs e rajta vér de tiszta volt.Félek hogy valami történik a babával :( Nem akarom elveszíteni ezt a csöppséget.



2016. márc. 10. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:

én is voltam így, de nem történt semmi.

nyugalom.

dobj be egy no-spa-t, nem árt a babának.

2016. márc. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél be magnéziumot, azt pont az ilyen görcsök ellen adják!
2016. márc. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vegyél szivhang figyelot :)

Ha kicsit is gorcsolok, akkor mindig meghallgatom a picit ,es megnyugtat, mikor hallom a szivecskejet :)))

Egyebkent nincs gond. Nekem is szokott, bar eddig kétszer történt,11-13 hetesen, hogy ugy fajt mint neked. En is megijedtem.

De csak a szalagok nyúlnak.

15hkm 👶🏻😊

2016. márc. 11. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!