Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baja lett a babának vagx...

Baja lett a babának vagx normális?

Figyelt kérdés
18 HETES terhes vagyok tegnap voltam az orvosomnál aki csinált rákszűrést. És ma jött barnás folyás baj van? Annyira meg vagyik ijedve az orvosomat nem érem el.

2016. márc. 9. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
első rákszűrésed volt? utána mindig ilyen.
2016. márc. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden rákszűrés után ilyen....szóval nekem már kb 10-szer volt, és abból 3-szor volt utána barnázgatás.Egy a terhesség alatti mintavételnél történt.Kb 2 napig tartott, de nekem utána felhívta rá a dokim a figyelmemet, hogy előfordulhat ez.Ha nem erősödik, nincs vele teendő, szépen ki fog tisztulni.
2016. márc. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
44%

Nem ijesztgetés képpen írom, de nem tudom honnan szedi ezt az első, nekem sosem jelentkezett ilyesmi, sem az első, sem az utána következő rákszűréseknél...


Szerintem, ha nem sok barnás folyás volt nem kell megijedni, nekem is volt pár napig, nem kaptam rá semmit, nem lett semmi baja a babának. Azért próbálkozz, kérdezz rá a dokinál is, addig nyugi.

2016. márc. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is szólt a doki, hogy pár napig lehet enyhe barnás folyásom (nem volt), attól nem kell megijedni, mert előfordulhat.
2016. márc. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat elértem az orvost is ezt mondta.
2016. márc. 9. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!