Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mernétek így szexelni?

Ti mernétek így szexelni?

Figyelt kérdés

17+1 hetes vagyok. 2 napja szex után elkezdtem vérezni, nagyon megijedtünk, a kórházban azt mondták hogy minden oké a babával, csak van egy kis (fél cm kb) méhszájsebem. Azt mondta a doki hogy szabad szexelni csak óvatosabban (nem durvultunk legutoljára se), de mégis félek szexelni ezek után. A doki szerint minimális vérzés normális, ha megint előfordul nem kell aggódni, csak ha nagyon sok vér jön.

Ti mit csinálnátok? Nagyon kívánnám, de félek.


2016. márc. 11. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is félnék, megmondom őszintén. Behatolással nem csinálnám, de kitalálhattok mást is :).
2016. márc. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kicsit pihentetném a dolgot, esetleg pár hét múlva újra visszatértek rá, addigra hátha gyógyul picit, meg ti is nyugodtak lehettek, hogy nem csináltok kárt :)
2016. márc. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szia! Bár, nekem nincs gyermekem, sem pocakban sem az életben, de az anyukámnak van méhszájsebe. Az nem igazán múlik el, meg vissza is tér... Ezt leszámítva nem kell félni tőle. Mert, ha nem erős a vérzés, akkor nem lesz baja a babának. Nekem is van egy pici sebem, bár nekem hol erősen, hol pecsételősen vérzik szex közben. Bár van mikor nem is vérzik. Akkor szokott inkább, a akarva akaratlanul is előfordul, hogy óvatosan szexelünk, de akkor is érintkezik a méhszájammal a "szerszám"...
2016. márc. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Megértem, hogy félsz, de az orvos tanácsát nyugodtan követheted.

Egyébként a terhesség alatt nem lehet a méhszájsebet kezelni?

2016. márc. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ha az orvos azt mondta nincs baja a babának, akkor ne aggódj, minden rendben lesz. Nálunk is volt egyszer kisebb vérzés, nagyon megijedtem, de legközelebb már minden rendben volt. Ha kívánod, ne fogd vissza magad, a párod biztosan hálás lesz érte. ;) Ami lássuk be nagyon fontos, hisz hol van még a terhesség vége, és a gyermekágy utáni időszak is ott van.. A baba szépen elvan szeparálva, Ő jó helyen van.

18 hkm

2016. márc. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!