Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1. Sz. Női Klinikan milyen a...

1. Sz. Női Klinikan milyen a 12 hetes ultrahang? Meg lehet kerdezni a baba nemét? Képet adnak ha kérek?

Figyelt kérdés
Olyanok irjanak akik idèn voltak, esetleg tavaly.

2016. márc. 11. 19:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Én jövőhét csütörtökön megyek ide! :) Remélem nagyon, hogy kapok képet! Utána megyek 4d-re, mert ott elvileg már meg fogják tudni mondani a nenét!!! :)
2016. márc. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt. Megirnad majd hogy milyen volt? Akkor a nemet nem is kerdezed meg a korhazban?
2016. márc. 11. 21:55
 3/9 anonim ***** válasza:
Rákérdezek majd, hátha meg tudják mondani... Összevetem majd a 4d-sel a választ! :) Persze, elmesélem majd, milyen volt!!! :)
2016. márc. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Persze, hogy rákérdezhetsz. De kicsi az esélye, hogy teljes biztonsággal eltalálja, így van orvos, aki inkább nem válaszol.

Nekem a kicsi lábai közt volt a köldökzsinórja a 12. hetin, és lányt tippeltek. Nemsokára rá kiderült, hogy kisfiú. :)

2016. márc. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! :) varom :)
2016. márc. 14. 19:31
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! Voltam ma. Rákérdeztem, nagyon talánra fiút mondott. A 4d-n is ugyanúgy nagyon talán fiút mondtak...
2016. márc. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szia. Kedves vagy koszi hogy írtál. Még egy kérdés csak hüvelyi uh van vagy vizsgálat is?
2016. márc. 21. 21:42
 8/9 anonim ***** válasza:
Hasi uh volt, és én kértem a kombinált tesztet, amiatt vettek vért.
2016. márc. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2016. márc. 21. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!