Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hasmenés valóban jelentheti h...

Hasmenés valóban jelentheti h közeleg a szülés? Vagy.

Figyelt kérdés

Vagy mi egyéb ok miatt lehet?

/magnéziumot sem adagoltam túl/

És ma nem is sokat ettem.

Akkor mi okozhatott hasmenést? :o

36hkm



2016. márc. 12. 19:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Bármi. Van mikor ki tudja miért megy az ember hasa. De igen gyakran szülés előtt is van, ilyenkor se hányinger se szélgörcs nem társul hozzá, míg ételmérgezés miatt azért szokott.
2016. márc. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Kb fél doboz 100%-os almalét ittam meg, mikor haza értünk kb (20p) egyből kellett menni WC-re.

Szóval okozhatott az almalé hasmenést? :)

2016. márc. 12. 20:26
 3/10 anonim ***** válasza:
Anno a mi esetünkben a hasmenés valóban a szülés kezdetét jelentette...
2016. márc. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

De amúgy az almalé nekem is szokott hasmenést csinálni, ha sokat iszok belőle.

Pedig én nemhogy terhes nem vagyok, de még nő sem :D

Tehát 1:1 szerintem :)

Viszont ha jönnek a fájások is, akkor javaslom induljatok a kórházba tuti ami biztos alapon :)

2016. márc. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :))
2016. márc. 12. 20:33
 6/10 anonim ***** válasza:
mindig is székrekedéssel kuzkodtem, hirbol ismertem a hasmenést :D szulés elott viszont megtudtam mi az :D igaz, akkor már elég egyértelmu volt, hogy szulni fogok, mert a magzatviz is szivárogni kezdett, hánytam is és hasmenésem is lett...
2016. márc. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem a fájások előtt volt erős hasmenésem...kb fél órára rá jöttek a 10 percesek
2016. márc. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem szülés napján délelőtt volt híg széklet úgy, hogy várandósság alatt végig székrekedéssel kínlódtam. Délután elkezdett szivárogni a magzatvíz...még aznap megszületett a lányunk. :) Szóval nekem az volt a jel.

Magnéziumot meddig kell szedned? Mit mondott a doki? A vége felé már abbahagyatják, a görcsoldó hatás miatt.

2016. márc. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Azt mondták h szépen fokozatosan csökkentsem és hagyjam el a szedését. Aztán jöhetnek a fájások majd
2016. márc. 18. 19:40
 10/10 anonim ***** válasza:
Na mi lett végül is? :)
2016. nov. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!