Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Többedik terhességnél valóban...

Többedik terhességnél valóban csak a szülés előtti órákban/napokban "száll le a has"? Tapasztalat érdekel, nem pedig a szakirodalom.

Figyelt kérdés

35.hétben járok, és érdekelnek a tapasztalatok.

Nem a szülést sürgetem, csak jó lenne még nem kéne 4-5 hetet így töltenem, mert nehezen kapok már levegőt, a gyomorsavam borzasztóan jön vissza, és alig tudok enni is.


2015. szept. 27. 20:42
 1/2 ReniAdam ***** válasza:
Ez sanos egyén függő. Van akinrk csak a szules napján száll le. Ha magasan van a pocid akkor még ne nagyon akard hogy leszálljon mert az szülést is jelezhet. Nekem végig lent volt azt hitte mindenki hogy koraszülött lesz annyira alul volt. Aztán 1nappal kiírás előtt szültem. Végül kiderült hogy nagyon nagy volt a fiam és így volt neki kényelmes.
2015. okt. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 ReniAdam ***** válasza:
A lényeg hogy ezek csak hiedelmek egy terhességnél sajnos nem lehet általánosítani. Ez olyan amikor a nemre kovetkeztetnek a hasformából meg a másik gyerekhez való korkülönbségből... Stb... Minden terhesség más.
2015. okt. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!