Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Chorion biopszia után lehet...

Chorion biopszia után lehet lázam, náthám, szúró fájdalom?

Figyelt kérdés

5 napja volt biopsziám. Ahol megszúrták a hasam, ott fáj ha köhögök, tüsszentek, nevetek. Az ágyban való fordulásnál is érzem hogy húzódik.

Ma náthásan keltem, pedig elővigyázatos voltam, nem tudom hol fázhattam meg... Kezd hőemelkedésem lenni, ez fertőzésre utalhat vagy a nátha, megfázás jele?

Köszönöm. 13 hetes kismama


2016. márc. 12. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Az, hogy érzékeny a szúrás helye, szerintem normális, ne aggódj. (Nem vagyok eü-s, csak kétszer volt már hasonló "élményem")

Ha náthás vagy, az biztosan nem a biopsziától van, hirtelen enyhe lett az idő, terjednek a bacik, a szervezeted meg kicsit legyengült és bekaptál valamit.

Hol csinálták a mintavételt?

2016. márc. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A szúró fájdalmat én is normálisnak gondoltam. Nagyon kellemetlen mikor tüsszentek, olyan, mintha szétszakadna a hasam.

A Honvéd kórházban csinálták.

2016. márc. 13. 06:14
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is volt méhlepény biopsziám, de nekem a helye nem fájt utána, még tüsszentés nélkül sem.

A náthának én sem hinném, hogy köze van hozzá. A hőemelkedést pedig a kezdődő megfázás is okozhatja.

Ha viszont tényleg fáj/húzódik a szúrás helye, én a helyedben bemennék az ügyeletre, ott megultrahangoznak, és megmondják, hogy minden rendben van-e.

2016. márc. 13. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!