Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen tüneteket észleltél...

Milyen tüneteket észleltél mielőtt megtudtad, hogy várandós vagy? Hányadik héttől?

Figyelt kérdés
2016. márc. 13. 11:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az aktuális mensi előtt már pár nappal éreztem ....olyan "más" volt minden. Földöntúli nyugalom lett úrrá rajtam + a mellem szinte égett, eresbb lett. Sajnos a teszt után 2 héttel spontán elvetéltem :(
2016. márc. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ò!Sajnálom :(

Köszi a választ!

2016. márc. 13. 11:14
 3/11 anonim ***** válasza:
fajtak a melleim 6 nappal a nemvart elott. aztan egyre jobban duzzadtak. fajt a derekam es a hasam. aztan 4 nappal a nemvart elott pozi teszt.persze halvany. aztan a kovetkezo volt ha ulo hrlybol felalltam megszedultem. kesobb mar hanyinger hanyas.
2016. márc. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
menzesz kimaradása előtt 3 nappal őrületes hasi feszítést éreztem. nem tudom, hogy terhességi tünet volt-e, vagy sem, de fél nap alatt elmúlt és nem jött meg a menzeszem. összesen ennyi tünetem volt előtte, bár tény, hogy nyár volt, és egy szédülést vagy hányingert könnyű volt a 40 fokra fogni.:)
2016. márc. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Keserű szájízem volt napi többször, vizes folyás, és szagérzékenység :) Sejtettem, vagyis nagyon reménykedtem, ezeket már hét elején éreztem és hét végén volt a nemvárt napja mikor pozit teszteltem.

Utána a fáradékonyságon kívül nem volt tünetem 7-8. hétig, mikor jöttek a rosszullétek, de szerencsére hányni nem hánytam. Aztán mikor megmozdult először a fiam akkor már az is elmúlt teljesen, most a végén nehéz újra :)

2016. márc. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Fájtak a melleim,és egyik este fürdésnél felfordult a gyomrom,a kedvenc tusfürdőm illatától.
2016. márc. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Sima mensi görcseim voltak már a nemvárt előtt. Aztán nagyon fáradékony lettem,apukám szülinapján vacsorázni voltunk és annyira elfáradtam benne,hogy már este 8kor kidőltem. :) másnap reggel nem bírtam meginni a kávémat,olyan ízét éreztem,mint a májas hurkának. :D ez már nagyon gyanús volt,aznap du. csináltam tesztet,ami pozitív lett.
2016. márc. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Rajtam kívül mindenki dohányzik a családba viszont a szagát nemtudtam elviselni(jelenleg se) mellem feszült de azt hittem mensi előjele :) 4+3 hetesen teszteltem akkor már pár napja megvoltak a tünetek
2016. márc. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hányinger,rossz közérzet,szagérzékenység,undorodás kávétól,cigiszagtól(nem dohányzom /dohányoztam),mellfeszulés,sok gyomorsav(amúgy is sok volt a savam)

Ami nem tipikus terhességi tünet:nagyon durva,lázzal járó,nehezen gyógyuló natha,torokgyulladás.(de ez is logikus,mert az immunrendszer ilyenkor takarékra kapcsol,és minden energia a baba (magzat)felépítésére kell.

2016. márc. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja,és hamar,már a nemvárt előtt persze,Mindkét terhességem így kezdődött.
2016. márc. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!