Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes várandós vagyok. Még...

17 hetes várandós vagyok. Még mindig tart nálam a mindjárt megjön érzés, alhasi fájdalom, derékfájás, de nem folyamatosan (a derékfájás régen menstruáció alatt is volt). Kinek tart még ez az érzés? A többi lent.

Figyelt kérdés
Bár, amikor menstruáltam, gyógyszereznem kellett magam, annyira fájt, ez most csak kellemetlen. Több helyen olvastam és a dokim is mondta, ez normális, néha veszek be rá magnéziumot. Kinél meddig tartott? Vagy a pocak növekedése miatt ez az egész terhességet végig fogja kisérni?
2016. febr. 1. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:
25 hetes vagyok és nálam mindig van a mindjárt megjön érzés. Nem sokszor,de hetente egyszer tuti. MElléa hát és derékfájdalom, ami iszonyatos tud lenni ha sokat mozgok, amiről a kétéves kisfiam gondoskodi,hogy meglegyen..
2016. febr. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem csak az állandó Magnosolv ivás jelentett változást, napi 1 tasak és azóta jól vagyok.:)


34hkm, 18. héten múlt el a magnéziumtól

2016. febr. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, valószínűleg a terhesség egész idejét végig fogja ez kísérni, hol enyhébben, hol erősebben, de ez normális mindenki szerint. Az én orvosom is ezt mondta, a védőnő is, meg az összes ismerős, aki már túl van egy-két gyerekváráson. Bár én még csak 13 hetes vagyok, de minden nap érzem.

Én mindennap szedek magnéziumot, nem csak néha és az sokat enyhít, segít. Én magne+B6-ot szedek, naponta 3-4 szemet, attól függ, hogy mennyire kellemetlen a tünet. Nem kell pont magneB6, válaszd azt, amelyik szimpi.

Próbáld ki, térj át a rendszeres szedésre, meglátod jobb lesz.

2016. febr. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én is Magnosolvot iszok, ezt ajánlották, de úgy érzem, nem ér semmit. De lehet, csak azért van így, mert nem iszom minden nap?

Szerintetek jobb lenne rendszeresen inni?

2016. febr. 1. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!