Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan psziches betegseg,...

Van olyan psziches betegseg, hogy a no akarja a babat, de mikor beigazolodik a terhessege, ugy erzi nm fogja tudni elviselni?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra h zavarja meg az elejen h nm tudja behuzni a hasat a hanyinger miatt megbanta mar h teherbe esett? Visszacsinalna...

Mi a betegseg neve?


2016. márc. 14. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem pszichés betegség, ez egy természetese, sokakkal előforduló reakció. Persze, ha abnormális méreteket ölt, hasleszorítás, stb, az már más de amit írsz az szerintem még nem az. Ez egy hatalmas változás, testileg, lelkileg, értehető, hogy megilyed az ember, és olyan kutya rosszul van, hogy még talán kicsit meg is bánja az egáészet. Ezek az érzések elmúlnak. Én mérhetetlenül boldog volta, a terhesség alatt, az első pillanattól imádtam a bennem fejlődő életet, de annyira rosszul voltam kb. félidőig, hogy néhha elkeseredetten csak azt tudtam mondani, vissza akarom kapni önmagam... Olyan érzés volt, mintha meg lennék mérgezve. Szóval nyugi, akár magadról, akár férfiként az anyáról, akár másról van szó, minden rendben lesz! :)
2016. márc. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszod, megnyugtat h mas is erezhet igy, magamra gondoltam a kerdesben, megneztem h mi a terhessegnel a depresszio, de az teljesen mas!


Neha csak ugy erzem en erre meg nem vagyok felkeszulve... Elso baba lenne es mar a korban is benne vagyok... Remelem ez tenyleg valtozni fog es elvezni fogom a helyzetet, de a rosszulletek miatt ez most nem megy...

2016. márc. 14. 20:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Jobb lesz, hidd el, nagyon nehéz tud lenni az eleje, nem benned van a hiba! :) rengetegen bizonytalanosdnek el ugyanígy, hogy még nincsenek rá felkészülve, stb. De gondolj bele, ha benne vagy a korban akkor később sem igen lenne jobb. Lehet, hogy te abba a tipusba tartozol, aki ezt sosem fogja olyan nagy csoda ként megélni, sokan vannak, ne félj, attól a gyereked még szeretni fogod, és az a lényeg! :)
2016. márc. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1,5 hónapig megőrűltem úgy fájt a fejem. Folyamatosan. Megállás nélkül. Akkor kivoltam akadva sokat és talán picit bántam is. De nem úgy igazából,inkább csak magamat okoltam,hogy miért vállaltam ha egy fejfájást sem bírok ki érte. Kétsègbe voltam esve,hogy egész terhesség alatt ez lesz,de 18 hetes korom után imádtam az egészet. Csodálatos volt! Minden rendben lesz,ne keseredj el. :) az érzéseid pedig normálisak.
2016. márc. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 30. héttől minden bajom volt fizikailag, így arra vágytam már, hogy vége legyen, s újra önmagam legyek...egyedül. Jól írta itt vki, ettől még szeretni fogod a gyereked. Aggódtam rajta, el fogom-e tudni látni. Nagyon is komolyan megéltem ezeket az érzéseket, nem volt könnyű. Aztán persze esküdöztem, soha többet terhesség, ehhez képest most tesóra gyúrunk . :D
2016. márc. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom ez betegség-e vagy sem,de én us így vagyok.Az elején őszinte leszek megfordult a fejemben hogy nem tartom meg.Aztán láttam az uh-n és képtelen lettem voln meg éreztem hogy kell nekem csak mintha valami rossz tréfát űzne a testem és az elmém.

Aztán volt egy boldog időszak,majd megint az az érzés hogy mi lesz velem?Biztos kell ez az egész? Hogyan lesz? Én nem is vagyok anyatípus stb.Sok ilyen kavarog bennem néha de amúgy meg nagyon varom a picit és imádom már most..Nálam a legnehezebb az volt hogy mivel letettem a cigit teljesen idegbeteg lettem.Törtem zúztam stb..Meg a sok lemondas a baba miatt.De megéri csak nehéz :(

2016. márc. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező ugyanezen megyek át....egybefüggő hányingerem van hőhullámom migrénem néha szédülök is....Hazudnék h ha nem agyaltam volna rajta h a tököm ki van ezzel :( meg hogy egyedül jobb volt...remélem mielőbb elmúlik tényleg
2016. márc. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!