Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miben van nyers hús és nyers...

Miben van nyers hús és nyers tojást amit nem lehet enni terhesség alatt?

Figyelt kérdés

2016. márc. 15. 09:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Tatárbifsztek, tiramisu, házi majonéz pl.
2016. márc. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én minden terhességem alatt ettem tatárbifszteket, nem is egyszer és nem lett semmi bajunk.
2016. márc. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Valahol azt írják, hogy felvágott, virsli se jó pedig reggelire mindig ezeket eszem :(
2016. márc. 15. 09:45
 4/10 anonim ***** válasza:

manapság kb mindenre ezt írják rá

nem hiszem h valós infó lenne


az a divat h ha terhes vagy akkor levegőn és napfényen élj mert minden káros ...


ezt a marhaságot már ...!!!

2016. márc. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A dokim azt mondta, hogy ha nem muszáj, ne tömjem magam sushival (pedig imádom) és hogy virslit és felvágottakat amúgy sima embereknek se kéne enniük soha.


Hajlamos vagyok neki igazat adni, de magasabb hústartalmú sonkát azért ettem terhesség alatt. Persze szerencsém van, mert amúgy se szeretem a párizsit meg a virslit. Ha szeretném, nyilván bűnöztem volna.:)

2016. márc. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tatárbifsztek, meg néhol tiramisu, majonéz, kézműves kolbász, ami csak füstölt, szárított sonka. De amit megveszel a boltban vákuumcsomagolásban, attól nem fogsz liszterózist meg toxoplazmát kapni az szinte tuti. Virsli, felvágott nyugodtan mehet. A virslit gondolom meg is főzöd, nem a csomagolásból eszed :-)
2016. márc. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ettem tiramisut nem is egyszer. Szeretem. Semmi bajunk nem lett.
2016. márc. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A virsli alapból főzött termék. A sok idióta nem tudja,hogy a virslit melegítjük és nem főzzük -.-
2016. márc. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

A kolbász akàr "kézműves"(?wtf), akár....sima...? Szóval a kolbàsz nyershùs mindenképpen, rengeteg fűszerrel és meg van füstölve. Nyamm...

Nem kell fűszeres/féligfőtt/füstölt hùst enned(tatàrbifsztek/sushi/kolbász[a kolbàsz fűszeres is]), ha nemakarsz, de simán hùst azèrt egyél, mert kell a fehérje a gyereknek...és neked is.

2016. márc. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha még a kérdést sem tudod pontossan megfogalmazni akkor

biztos hogy a hús már jobban nem árthat...

2016. márc. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!