Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Előfordulhat, hogy bejelentkez...

Előfordulhat, hogy bejelentkezett a baba?

Figyelt kérdés
Szerdán töltjük be a 16. hetet.Elég vékony vagyok,de első baba.Tegnap néhány pillanatra azt éreztem, mintha kis buborékok szállnának fel (Kb. mintha felráznék egy kólásüveget) Aztán később olyan érzésem volt, mintha rezegne a hasam.Azóta semmi.Lehetett a Picike?
2010. ápr. 3. 07:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A babák általában félidőben jelentkeznek be. Valóban olyan érzés, mintha buborékot éreznél, és ezt minden nap érzed. Először csak napi 1x, később már sűrűbben. Szerintem neked bejelentkezett a babó. Gratula!!!
2010. ápr. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, most nagyon örülök! Mindjárt sírok:))

Remélem hamarosan újra "buborékol"

2010. ápr. 3. 07:40
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Biztos a babád volt. Én is éreztem már ilyen idősen az első babámat. Most 17 hetes vagyok ma, már 2 hete érzem, igaz most ketten vannak. :-)

Sok boldogságot!

2010. ápr. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Ma nagyon jó napom lesz:))
2010. ápr. 3. 07:57
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is a picurkád volt.
2010. ápr. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen 100%,hogy a baba volt.

Most még nagyon finom,nagyon gyenge mozgásai vannak,valóban mintha levegőbuborékok pattanának szét a hasadban de ne izgulj lesznek azok még sokkal erősebb,hatalmas rúgások is.

2010. ápr. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!