Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ilyenkor lehetségesek már...

Andrea0605 kérdése:

Ilyenkor lehetségesek már tünetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 9 nappal vagyok a "nem várt" előtt. -Lehetségesek ilyenkor tünetek?

-Mellfeszülés,

-Fura feszülő érzés a hasamban.

és a tegnapi nap folyamán folyton ettem, mindig éhesnek éreztem magam.

Ha sikerülne, Ő lenne nekünk az első és nagyon várjuk.

Nagyon izgulunk már. Gondoltam rá, hogy csinálok tesztet, de félek, hogy korai lenne és eelkeserítene minket.

Szóval szerintetek lehetséges?

Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2016. márc. 16. 09:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem.

Ha "szabályos" a ciklusod, akkor 5 nappal vagy ovu után. Még be sem ágyazódott. Ha hosszabbak a ciklusaid, akkor is talán csak most ágyazódik be.

Tünetek meg csak akkor lesznek, ha termelődik már a HCG.


De ezek lehetnek PMS tünetek is, szóval ne éld bele magad.

Akkor bizakodj, ha nem jön meg.

Ja, és tüneteket könnyű beképzelni is ám!

2016. márc. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a mellem fájt,és hasizomlázam volt,de nem ennyivel előtte azért,hanem mondjuk 2 nappal előtte.De amúgy nem lehet tünete még a terhességnek annyira,legalábbis hányinger ilyesmi.Én most a másodikat várom,most is a mellem fájt nagyon már akörül,hogy meg kellett volna jönnie. De most viszont hányinger is van,a 6.hét végétől kb. Most vagyok 10.hét közepén.
2016. márc. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Fura barnás folyásom van. Még van 3 nap a "nemvártig". Nem értem ez mitől van? Normális??

Kicsit megijedtem mert nagyon szeretnénk Babát

2016. márc. 22. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!