Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nemvart napjan halvany x-epil...

Nemvart napjan halvany x-epil ketcsikos tesztem lett. Ez most jelenthet kemiai terhesseget? Volt akinek eros volt a csik ilyenkor?

Figyelt kérdés
A hasznalati utmutaton az all, hogy a nemvart napjan 99%-os eredmenyt ad, ebbol gondolom, hogy nem kene halvanynak lennie a csiknak...

2016. febr. 26. 08:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Jajj dehogynem lehetne halvány a csík:) majd 2-3 nap múlva látni fogod az erősödést. Lehet kémiai igen ,de minden rendben lesz nyugi:) Egyébként az x epilről nem sok jót olvasni. De ha már ezzel kezdted,akkor ezzel is folytasd a tesztelést. Vagy ha tesztelsz is mással,attól x-epilt is csinálj.
2016. febr. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is halvány volt a harmadik percben a múlt héten reggeli elsőből és még aznap csináltam egy rossmanost délben, az pedig erős lett azonnal.
2016. febr. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az X-epil szerintem nem is tud erős lenni (vagy ha igen, akkor csak több ezres hcg-nél)... Én az esedékes mensim napján csináltam, közepes erősségű lett. Másnak egy vizeletsugaras tesztet csináltam, annál szinte leugrott a csík a tesztről.

Később az ultrahangon kiderült, hogy korai fogantatás volt, tehát az esedékes mensi napján nem is a 14. dpo-n voltam már, hanem kb. a 20.-on. Ehhez képest lett halványka az X-epil, mikor minden más teszt már jó erős volt.

2016. febr. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*másnap
2016. febr. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A kémiai terhességnél az van, hogy pozitív terhességi teszt után megjön, kb. akkor, amikor szokott is volna, ha nem végzel tesztet, nem is veszed észre.


Az x-epil elég halvány teszt, nekem konkrétan alig sejthetően mutatta azt, amit két napja egy érzékenyebb teszt már látott. (Csak ilyen volt otthon, és gondoltam, kipróbálom, hát nem jött be, nem erősödött, sőt gyengébb volt az előzőhöz képest), pedig akkor már 4-5 napot késett...

Ha szép erős tesztet szeretnél látni, akkor várhatsz is egy pár napot, de már egy érzékenyebb teszt most is azt adna, viszont az x-epilt csak az x-epilhez érdemes viszonyítani, ha azt szeretnéd nézegetni, hogy mennyire erősödik-szerintem felesleges, mert több aggodalmat okozol vele saját magadnak, mint megnyugvást.

Lehet hígabb is a vizelet, ha sokat ittál előtte...


Egyszóval nekem nem sikerült erős x-epilt produkálni, de nem is néztem hetekig. Gratulálok a babához! :)


A 99%-os eredmény arra igaz, hogy kijön a második csík 99%-ban, ha terhes vagy a nemvárt napján. Általában minden teszt így kezdi, nagyon halványan jelzi, de jelzi a terhességet, leghamarabb akkor, amikorra ígérik.

2016. febr. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!