Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetesen tényleg borzasztóan...

25 hetesen tényleg borzasztóan sok a 9,5 kiló hízás?

Figyelt kérdés
Ma voltam a védőnőnél. Alapból hízásra hajlamos vagyok.A babavárás első 12 hetét végig hánytam. Nem is híztam addig csak 2kilót.Most annyival eszem többet mit előtte h reggelizek. Most 4 hét alatt híztam 3,5 kilót.Tudom h az nem kevés. Édességet nem eszek, ellenben rengeteg zöldséget és gyümölcsöt. Látványosan nem híztam sehová csak pocakra, de oda sokat (10cm-t 4 hét alatt).A régi farmeromból derék átalakítással csináltam kismamanacit. Olyan rosszul esett amikor a védőnő kétségbe vonta azt h a gyümölcstől ne mondjam már h ennyit lehet hízni. 57kgval kezdtem most vagyok 66,5. Tanácsra és tapasztalatra lenne leginkább szükségem!

2016. márc. 16. 13:03
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Annak idején mikor még fogamzásgátlót szedtem meghíztam 77kilósra. És évekig dokihoz jártam h mitől hiszen nem eszem többet se meg semmi, aztán abba hagyatta velem mondván megzavarta a hormonjaimat. Utána nagy erőfeszítés árán 6 hónap alatt le koplaltam 55-57re. Ezt a súlyt már kb 3 éve tartom. És tudom én is ha neki állnék mérték nélkül zabálni akkor kiakadna a mérleg.

A vizesedést abszolút nem veszem észre. A terhesség előtt nagyon alacsony folyadékfogyasztású voltam, kb 4-5 decit ittam egész nap. Most viszont rengeteget 2,5-3 liter is meg iszok.

2016. márc. 16. 13:54
 12/13 anonim ***** válasza:

Én 25 hetesen 7 kilónál tartottam most 32 hetesen 10 kilónál vagyok.

Nem vizesedem. Örülök ennek, mert az elsővel 25 hetesen 11 kilónál tartottam, 32 hetesen 16 kilónál, vége +22lett. Itt vizesedtem is, nyár volt. Igaz, hogy akkor a gyerek 5 hós korára már csak 6kiló maradt rajtam, na de az ragaszkodott hozzàm majdnem 3 évig..

Jó lenne most ezt elkerülni. Nagyon igyekszem, de így is jön fel..

4.5 hét alatt sok is lehet akár a 3.5kg, a vizesedés eü okok miatt is ellenőrizendő!

Sokszor hallottam, hogy 25.héttől még kb.ugyanannyi várható..első gyerekemnél pont úgy volt..

Én ajánlom a diabéteszes étrendet, mert az biztonságos, nem éhezel és lassíthatod a hízást.

Ugyanakkor lehet, hogy te a végén nem hízol. Nagyon kiszámíthatatlan!

Emészteni azért ne emészd magad!

Amikor 22 kgot híztam, a maradék +6 kgval se voltam súlyos mert 173cmhez voltam így 66kg, csak engem zavart nagyon:-/

2016. márc. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
talán ha nem koplalással fogytál volna, meg tuti hogy azóta is így tudod tartani a súlyod.. a tested meg ellenkezik
2016. márc. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!