Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem baj az, ha eddig erős...

Nem baj az, ha eddig erős terhességi tüneteim voltak, most meg a 7dik héttől szinte semmi?

Figyelt kérdés
Eddig hányinger, fejfájás, derékfájás, hátfájás, hasfájás, hasgörcs, szorulás minden volt, aludni nem birtam, most meg egyszerre szinte minden megszünt. Néha érzem picit a hasamat vagy a derekamat, hogy fáj.
2016. márc. 16. 14:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindkettő lehet. Nekem is nyomtalanul tűnt el a 9. héten minden tünetem mindkét terhességemnél. Az elsőnél vetélés volt, a másodiknál teljesen normálisan alakult a terhesség.
2016. márc. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor csináljak tesztet? Lehet, hogy észrevétlenül végelett?
2016. márc. 16. 14:19
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne tesztelj! ha aggodsz menj el dokihoz! ird majd meg ha voltal
2016. márc. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Teszttel semmire nem mész, korai vetélés jele is lehet, de lehet, hogy semmi probléma. Ha van magánorvosod, keresd fel, egy vizsgálat megnyugtat.
2016. márc. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Van már időpontom, holnapután megyek.
2016. márc. 16. 17:03
 6/9 A kérdező kommentje:
Első válaszoló, nem szeretném ha rosszul éreznéd magad a kérdésem miatt és nem is kötelező válaszolnod rá. Az érdekelne, hogy mégis, hogy történt a vetélés? Egyik nap teljesen jól érezted magad mindenféle tünet nélkül másnap meg görcsök/vérzés? Vagy mégis, hogy történik az ilyesmi? Bocsánat, ha butának tűnök most, de ez az első terhességem és még sok minden (vagy inkább minden) új és ismeretlen számomra, sokszor félek, megijedek, kétségbe esek...
2016. márc. 16. 18:53
 7/9 anonim ***** válasza:
Bár nem én vagyok az első válaszoló, nálam úgy történt, hogy este még úgy feküdtem le, hogy feszültek a melleim, reggelre meg teljesen elmúlt és lapos lett :( 6 hetes voltam, missed ab.
2016. márc. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nekem a mellfeszülés megmaradt, kemények, fájdogálnak. Csak a szaggató derékfájás és hasfájás tűnt el és tegnap este végre rendesen ki tudtam ürülni, bár kicsit nehezen ment.
2016. márc. 17. 09:21
 9/9 A kérdező kommentje:
Tünetek továbbra sincsenek, de ma voltam UH és láttam és hallottam a pici szivét. :)
2016. márc. 18. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!