Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Babát szeretnénk a párommal...

Babát szeretnénk a párommal és most vagyunk túl a második clostis hónapon. A terhességi tesztjeimen halvány csíkok jelentek meg, majd a 37. napon egy erős csík jelent meg. Nagyon megörültünk, de a 39. napon elkezdtem vérezni. Megmaradhat a baba?

Figyelt kérdés
Nem a megszokott menstruációs vérzés volt,előjelei sem voltak hanem barnás folyás, ami egy nap után már csak alig látszott. Voltam aznap dokinál amikor elkezdtem vérezni. Az Uh-on látott egy 2,1*1,9 mm petezsák szerű dolgot és a nyálkahártyám 8,6-os volt. kaptam gyógyszert utrogestant meg magne B6-ot és azt javasolta a doki hogy szedjem és fokozott ágynyugalom. Már három napja csak fekszem. Volt már valaki ilyen helyzetben? Félek hogy nem marad meg a baba. Már a tesztem sem mutat semmit. Lehetséges hogy így is megmarad a baba?
2014. nov. 2. 11:57
 1/7 LadyLoss ***** válasza:

Hát, ha a teszt ilyen hirtelen negatív lett akkor nem valószínű, hogy megmarad. Én is véreztem, elég erősen a mostani terhességem elején, 1 hétre rá, hogy pozitívat teszteltem, de a tesztek közben is erősek maradtak, és az UH rendben volt a baba. gyakran előfordul ami veled, kémiai terhességnek hívják, elindul valami de aztán sokféle lehetséges okból megszakad. Aki nem számít terhességre esetleg csak pár nap késést vesz észre.

Azért a remény hal meg utoljára, bízni kell, szorítok!

2014. nov. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Reménykedni kell. De 7 hetes terhesen már az emberiónak is látszónia kéne és jóval vastagabb ny kéne, hogy legyen. 5 hetesen 5-7 mm a petezsák. 7 hetesen már emberió van szívhanggal. Mikor volt a tüszőrepedésed? Miért szedtél clostyt?
2014. nov. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért szedtem clostit, mert nem nem volt peteérésem egyáltalán. A második hónapban már lett és a 16.-ik napon volt a tüszőrepedésem. Az uh-on csak az a pici petezsák látszott, viszont a doki nem mondta hogy ez nem jó. Azt mondta 50-50% hogy megmarad. én mindent megtettem, de ez a teszt elkeserített. Majd jövő héten megyek újra uh-ra.
2014. nov. 2. 14:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát ha a 16. napon volt péd akkor a 39. napon ennél már többnek kéne látszania. Mioért nicns peteérésed? 3. napi hormonjaid milyenek lettek? Terheléses cukor és inzulin vizsgálat eredménye?
2014. nov. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én csak azt tudom, elég vékony a nyálkahártyád. Nekem 18 mm volt és azt hiszem, 10 felett a jó vastagságú.
2014. nov. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A 3.napi hormonsorom ez volt: TSH: 2,15 Prolaktin 215, tesztoszteron: 0,95, FSH: 9,7, LH: 12,5 , ösztradiol: 100. A doki szerint jónak számít. Inzulin és cukorterhelésen nem voltam. Azt mondta az orvos, hogy vannak olyan nők, akiknek egyszerüen nincs peteérése.
2014. nov. 2. 17:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha azóta negatívak a tesztjeid akkor már nem esély van :(
2014. nov. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!