Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi erős hányingerben,...

Terhességi erős hányingerben, émelygésben segített nektek a gyömbér? Hogy fogyasztottátok?

Figyelt kérdés
É most picit lereszeltem és mézzel kevertem , de eléggé csípős.
2014. nov. 9. 10:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Én gyömbéres teafiltert vettem és azt ittam citromlével.
2014. nov. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egy 1,5 literes ásványvízbe tettem 3-4 karikát. Azt iszogattam.

Amit te csináltál, azt megfázásra szokták ajánlani. Nem kell olyan töményen és méz sem kell.

2014. nov. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy. Vetélést okozhat, ugyanúgy, mint a tonic és a grapefruit is. Sokan nem tudják, hogy veszélyes. B6 vitamin nem segít?
2014. nov. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Még veszélyes az aloe vera, a kakukkfű is és általában a gyógynövények kerülendők. Előző voltam.
2014. nov. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hülyeség, hogy vetélést okoz. Itt egy cikk:

[link]

2014. nov. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem csak a narancs segített.
2014. nov. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem csak a salvus víz segített. Illetve nem tudtam, hogy terhes vagyok, mert fél évente menstrualtam, így nem tűnt fel, és a cickafark teát ittam, csodákat tett, de az vetélést okozhat, úgyhogy azt kerüld.
2014. nov. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem semmi nem segített kb a 18ig hétig végig émelyegtem, hánytam.
2014. nov. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Kipróbálom a teát is! Salvus víz is jó terhesség alatt?

18 hétig? Basszus. Nekem egy hete tart, de alig tudom ellátni a családom. Folyton jön föl a levegő, sokszor azt érzem a savtól már nyelni sem tudok, a fejem olyan kómás, mintha másnapos lennék. Felpuffadás is ront az eleve béka segge alatt lévő komfortérzetemen. Ha nem émelyegnék, még akkor azt mondom elviselem a többit, de ez...van, hogy kívánok gyümölcsöket, főleg mandarin és gránátalma a nyerő, de csak addig jó, míg eszem.Utána vissza a mélybe. Jó lenne valami apró kis segítség, mert azért itt van 2 örökmozgóm. Ráadásul egyikkel sem voltam rosszul, nem tudom most ezt miért viselem ennyire borzalmasan.

2014. nov. 9. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!