Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes vetélésnél hogy néz...

9 hetes vetélésnél hogy néz ki a vér?

Figyelt kérdés

5 hetesen tudtam meg, hogy terhes vagyok,most vagyok 9 hetes, voltak terhességi tünetek,tegnap barnáztam, ma viszont élénk piros vér folyik. Mintha menstruálnék, csak darabos.

Még nem voltam a dokinál, pénteken kell mennem első UH-ra.

Elvetéltem?



#vetélés #9 hhete
2016. márc. 16. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom.

De azonnal menj be a korházba,mert lehet h még megmenthető.

2016. márc. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az élénkpiros vér a terhesség során gyakran bajt jelez (a barnázás többnyire ártalmatlan). Én bemennék azonnal a kórházba, hátha hormonpótlással és ágynyugalommal menthető a kicsi.
2016. márc. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A barnázás se ártalmatlan.....menj be azonnal a kórházba.
2016. márc. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én ki sem irtam volna ezt a kérdést hanem egyből mentem volna a korházba,drukkolok hogy minden ok legyen.
2016. márc. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Már a barnázásnál orvos kellett volna! Tudod sok esetben menthető a magzat, persze nem szabad várogatni!!!
2016. márc. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A sima élénk piros vér (nem darabos) állítólag még jobbat jelent többnyire, mint a barnázással induló, meg darabos.

Bármilyet is tapasztal az ember, egyértelműen azonnal kórház, nem bugyi felett álmélkodás napokig.

Nekem 11 hetesen kezdett élénk piro jönni. Futás kórházba, ahol kaptam progeszteronpótlást. UH szerint a méhszáj zárt volt, a baba meg jót bulizott. Azóta (másfél hete) szigorú fekvés van. A vérzés gyorsan elmúlt, barnázás volt még pár napig, most már több napja semmi. Hétfőn megyek UH-ra, remélem rendben lesz minden.

2016. márc. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!